سرقت 1 میلیون دلار از منابع درآمدی حاصل از خدمات کنسولی روسیه به ایران

به گزارش تور چین ارزان، رسانه های روسی از سرقت یک میلیون دلار از منابع درآمدی حاصل از ارائه خدمات کنسولی روسیه به ایران که متعلق به وزارت خارجه روسیه بوده، توسط یک کارمند دولت این کشور خبر دادند.

سرقت 1 میلیون دلار از منابع درآمدی حاصل از خدمات کنسولی روسیه به ایران

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، شبکه راشا تودی روز پنجشنبه به نقل از شبکه تلویزیونی رن تی وی در گزارشی مدعی شد که این مبلغ بخشی از 1.5 میلیون دلار پرداختی ایران در قبال ارائه خدمات کنسولی بوده است. این پول توسط دیپلمات ها به دفتر خانم ناتالیا آگالتسووا متخصص ارشد اداره پول و دارایی وزارت امور خارجه فدراسیون روسیه ارسال شده بود.

این کارمند اداره پول و دارایی وزارت خارجه روسیه متهم به سرقت این میزان پول است که در دو چمدان به وی تحویل داده شده است.

به ادعای شبکه خبری راشا تودی، ایران احتمالا پول حاصل از خدمات کنسولی را به سفیر روسیه در تهران داده و مقامات سفارت تایید کردند که تمام پول حاضر و آماده داخل بسته هایی که شبانه روز از آن محافظت می شده، قرار گرفتند.

اکنون پرونده سرقت یک میلیون دلار توسط آگالتسووا به جریان افتاده و اولین جلسه دادگاه روز 30 دسامبر (10 دی) برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری اسپوتینک، وزارت امور خارجه روسیه در سال 2019 مساله سرقت مبلغ زیادی پول از صندوق اداره پول و دارایی وزارت امور خارجه را تایید کرد.

پیشتر در رسانه ها خبری مبنی بر کمبود یک میلیون دلار در وزارت امور خارجه روسیه در پاییز سال گذشته منتشر شده بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 بهمن 1399 بروزرسانی: 10 بهمن 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1691

به "سرقت 1 میلیون دلار از منابع درآمدی حاصل از خدمات کنسولی روسیه به ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرقت 1 میلیون دلار از منابع درآمدی حاصل از خدمات کنسولی روسیه به ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید