سیر تا پیاز دریافت بسته اینترنت رایگان و نحوه ثبت نام

به گزارش تور چین ارزان، خبرنگاران : معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات بیان کرد: سرپرستان خانوار سه دهک کم عایدی یارانه بگیران می توانند با مراجعه به پنجره واحد خدمات دولت نسبت به فعال کردن بسته اینترنت خود اقدام نمایند.

سیر تا پیاز دریافت بسته اینترنت رایگان و نحوه ثبت نام

به گزارش ایرنا ، جواد موحد معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات درباره نحوه ثبت نام دریافت اینترنت رایگان سه دهک کم عایدی یارانه بگیر، گفت: سرپرستان خانوار سه دهک اول دریافت یارانه می توانند با مراجعه به پنجره واحد خدمات دولت my.gov.ir بعد از ثبت نام وارد صفحه ای شوند که گزینه مشاهده شرایط مشمول بودن دریافت اینترنت رایگان وجود دارد و آن را فعال می نمایند.

وی اضافه کرد: پیامی برای فعال شدن اینترنت رایگان برای شماره تماس ثبت شده می آید و در صورتی که سرپرست خانوار تمایل به تغییر شماره تماس وارد شده را دارد می تواند شماره تازه را وارد و کلمه تایید را کلیک کند.

موحد با اشاره به اینکه هر سه اپراتور مشمول این طرح هستند، توضیح داد: این بسته فقط برای سرپرستان خانوار اختصاص یافته است و شماره تماس وارد شده باید به نام سرپرست خانوار باشد.

وی اضافه کرد: در صورتی که متقاضیان امکان مراجعه به پنجره واحد خدمات دولت را نداشتند می توانند به وسیله کد USSD و با وارد کردن #1234*4* در گوشی همراه خود برای دریافت بسته رایگان اینترنت اقدام نمایند.معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات تعداد حدودی خانوارهای مشمول این طرح را 8 میلیون سرپرست خانوار برآورد کرد.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 3 مرداد 1401 بروزرسانی: 3 مرداد 1401 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 2386

به "سیر تا پیاز دریافت بسته اینترنت رایگان و نحوه ثبت نام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیر تا پیاز دریافت بسته اینترنت رایگان و نحوه ثبت نام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید