شعر در رگ های چوب به روایت هنرمند مقیم کانادا

به گزارش تور چین ارزان، مجسمه های کاربردی ستاره امین الهی هنرمند مقیم کانادا عصر آدینه 8 بهمن ماه در گالری مژده رونمایی می گردد. در این نمایشگاه امین الهی تعداد 7 مجسمه کاربردی با جنس چوب در ابعاد مختلف را در معرض نمایش قرار می دهد. به خاطر زیبایی بافت چوب وی کمتر از رنگ در این آثار بهره گرفته اما در برخی از کارها قسمتی از کار رنگ شده و یا بخشی از کار را ورق طلا کشیده است.

شعر در رگ های چوب به روایت هنرمند مقیم کانادا

از سفر با تور ارزان کانادا لذت ببرید.

او حدود 7 سال است روی آثار این نمایشگاه متمرکز بوده و با حجم و عملکرد بخشیدن به حروف و کلمات فارسی مجسمه هایی کاربردی را می سازد که هر کدام از آن ها با نمایش حروف یا کلمه ای ملهم از یک شعر که خود هنرمند سروده تزئین شده است.

در نگاه اول هر یک از مجسمه ها در این نمایشگاه تنها یک مجسمه اند اما بعد پنهانی آن ها عملکردشان است که هر کدام از آن ها کارایی خاصی دارند و می توانند به عنوان میز، جایگاه، کمد و نیمکت استفاده شوند.

ستاره امین الهی متولد 1358 است، او پس از اتمام تحصیلات معماری در ایران به فرانسه رفت و دومین مدرک کارشناسی ارشد خود را از مدرسه معماری پاریس لویلت دریافت کرد. وی پس از تجربه کار در دفاتر معماری از فرانسه به کانادا رفت. او بیش از 3 سال است که در ونکوور کانادا ساکن است. امین الهی شرکت در 4 نمایشگاه گروهی در ایران را در کارنامه هنری خود دارد و نمایشگاه شعر در رگ های چوب اولین نمایشگاه انفرادی وی محسوب می گردد.

نمایشگاه مجسمه های کاربردی ستاره امین الهی تا 18 بهمن ماه درگالری مژده برپا است و علاقه مندان می توانند از این نمایشگاه یکشنبه تا پنج شنبه ساعات 11 تا 18 و آدینه ها ساعات 16 تا 20 در گالری مژده به نشانی سعادت آباد، خیابان علامه شمالی، خیابان 18 شرقی، پلاک27، زنگ یک دیدن نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 591

به "شعر در رگ های چوب به روایت هنرمند مقیم کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شعر در رگ های چوب به روایت هنرمند مقیم کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید