عکس ، به یادماندنی ترین تصویر مسابقات کشتی برای رئیس فدراسیون جهانی ، واکنش به حرکت دو ستاره کشتی ایران و آمریکا

به گزارش تور چین ارزان، رئیس اتحادیه جهانی کشتی به حرکت جی دن کاکس و کامران قاسمپور بعد از اتمام رقابت کشتی بین آنها واکنش نشان داد.

عکس ، به یادماندنی ترین تصویر مسابقات کشتی برای رئیس فدراسیون جهانی ، واکنش به حرکت دو ستاره کشتی ایران و آمریکا

به گزارش خبرنگاران آنلاین، 6 دقیقه کشتی کامران قاسمپور و جی دن کاکس برای طلای رقابت های دنیای بلگراد بسیار پرتنش و پربرخورد دنبال شد و حتی در مقطعی نیز کشتی گیر ایرانی با خونریزی روبرو شد. اما بعد از انتها این کشتی کاکس و قاسمپور همدیگر را در آغوش گرفتند و با هم خوش و بش کردند.

  • دارنده طلای دنیا در صربستان: جو سنگین تر از پارسال بود | کشتی گیر آمریکایی نمی خواست بی اخلاقی کند!
  • فریم به فریم با مبارزه نفسگیر ناب کشتی قاسم پور و کاکس آمریکایی | خوشحالی ویژه پژمان درستکار از قهرمانی شاگردش

لالوویچ رئیس اتحادیه دنیای در واکنش به این موضوع گفت: ورزش ما را متحد می نماید، چه در برد و چه در باخت باید بدانیم رفاقتی وجود دارد که از همه چیز متمایز است. خیلی به رفتار این دو جنتلمن افتخار می کنم. آنها کشتی و ورزش را در بالاترین سطح نشان دادند.

پس از این مسابقه جی دن کاکس گفت به یک وزن بالاتر می رود و از این به بعد در وزن 97 کیلوگرم رقابت خواهد نمود. این در حالی است که آمریکا در این وزن کایل اسنایدر قهرمان دنیا را نیز دارد و باید دید کامران قاسمپور چه تصمیمی خواهد گرفت و منظره حضور در بازیهای المپیک باعث خواهد شد تا او وزن خود را تغییر دهد یا خیر.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 شهریور 1401 بروزرسانی: 30 شهریور 1401 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 2426

به "عکس ، به یادماندنی ترین تصویر مسابقات کشتی برای رئیس فدراسیون جهانی ، واکنش به حرکت دو ستاره کشتی ایران و آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، به یادماندنی ترین تصویر مسابقات کشتی برای رئیس فدراسیون جهانی ، واکنش به حرکت دو ستاره کشتی ایران و آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید