لیگ قهرمانان اروپا، شب سرنوشت ساز اینتر در گروه مرگ، امید بارسلونا و لیورپول به برپایی جشن صعود

به گزارش تور چین ارزان، شب دوم از هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، برای بزرگان قاره سبز بسیار حساس و کلیدی است.

لیگ قهرمانان اروپا، شب سرنوشت ساز اینتر در گروه مرگ، امید بارسلونا و لیورپول به برپایی جشن صعود

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش خبرنگاران، در شبی که مدافع عنوان قهرمانی برای اول شدن در گروهش احتیاجمند تکرار کاری مشابه هفته خاتمهی فصل گذشته این رقابت هاست، دورتموند و بارسلونا اولین جدال توامان بزرگ و سرنوشت ساز در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا را به نمایش می گذارند.

راند سرنوشت ساز نبرد رقبای تکراری

در گروه پنجم، لیورپول به عنوان مدافع عنوان قهرمانی برای صعود و اول شدن در گروه احتیاجمند فزونی در خانه مقابل ناپولی است؛ کاری که در هفته آخر مرحله گروهی فصل قبل با گل زودهنگام صلاح انجام داد و در نهایت ضمن حذف حریف تا فتح جام پیش رفت. تساوی تنها در صورتی صعود قرمزها را قطعی می نماید که خنک پیروز به شکست دادن سالزبورگ نگردد.

آنفیلدی ها در نقش بهترین تیم فصل جاری لیگ های اروپا راه بردن تحت هر شرایطی را می دانند و از زمان تنها توقف این فصل در لیگ برتر بارها در دقایق خاتمهی، تساوی را با برد عوض نموده اند. در سوی مقابل، ناپولی پس از فروکش کردن جنجال های مربوط به حضور اجباری در کمپ تمرینی به خاطر شکست های متوالی، کماکان پرنوسان نشان می دهد و تساوی در خانه میلان در ابتدای هفته نشان داد سال جاری نباید از تیم آنچلوتی انتظار تهدید مدعیان قهرمانی سری A را داشت!

معادله 4 مجهولی گروه ششم

در گروه ششم، معادلات صعود به شدت پیچیده است؛ به حدی که اسلاویاپراگ در محاصره 3 بزرگ اروپا هم هنوز شانس صعود دارد! اگر اینتر برخلاف بازی رفت خانگی هوشیار باشد و در خانه تیم نه چندان محبوب پراگ پیروز گردد، عملا اسلاویا از معادلات خارج می گردد. در این صورت نبرد دورتموند در زمین بارسلونا بیش از پیش برای شاگردان کونته حساس خواهد شد.

در حال حاضر بارسلونا با 8، دورتموند با 7، اینتر با 4 و اسلاویا با 2 امتیاز اول تا چهارم هستند.بارسلونا در 3 حالت امکان صعود دارد؛ پیروز گردد، هر 2 بازی با تساوی انتها یابد یا اینکه اسلاویا، اینتر را شکست دهد. دورتموند هم در صورت فزونی جشن صعود برپا می نماید. اینتر کونته با وجود مصدومیت اسفبار بارلا تیم آماده ای است و برای زنده ماندن امید صعود باید در پراگ، اسلاویا را ببرد اما بازی همزمان هم اهمیت زیادی دارد. دورتموند، آدینه شب نبرد دراماتیک مقابل رقیبش را با شکست 3- صفر در نیمه اول و تساوی 3-3 به خاتمه برد.بارسلونا و اینتر اما ابتدای هفته پیروز شدند و حالا روحیه خوبی دارند.

دغدغه صعود در گروه متعادل

در گروه هفتم، زنیت، بنفیکا، لایپزیگ و لیون همگی شانس صعود دارند. در این بین، کافی است لایپزیگ مقابل بنفیکا شکست نخورد. در این صورت تیم آلمانی برای اولین بار به مرحله حذفی لیگ قهرمانان راه می یابد. حالت دیگری که برای صعود لایپزیگ متصور است، عدم فزونی لیون و پیروزی خودش است. در دیگر بازی این گروه، لیون به مصاف زنیت می رود. فزونی لیون به معنای صعود تیم فرانسوی و ناامیدی زنیت و سردار آزمون از صعود خواهد بود. در این گروه، لایپزیگ با 9، لیون با 7، زنیت با 4 و بنفیکا با 3 امتیاز اول تا چهارم هستند و همگی شانس صعود دارند!

سرنوشت چلسی در دستان والنسیا

در گروه هشتم، چلسی در خارج از خانه مقابل والنسیا به یک پیروزی برای صعود احتیاج دارد. هر 2 تیم با 7 امتیاز، دوم و سوم هستند و آژاکس صدرنشین هم امتیاز این 2 است. چلسی به خاطر وضعیت بهتر در بازی های رودررو با فزونی صعود می نماید. والنسیا هم در صورت فزونی شرایطی مشابه چلسی را تجربه خواهد نمود. در هر حالتی آژاکس در خاتمه بازی های امشب نه صعود می نماید و نه حذف می گردد. لیل هم حذف شده و اگر به آژاکس ببازد حتی به لیگ اروپا هم نمی رسد!

برنامه بازی های امشب لیگ قهرمانان اروپا

چهارشنبه 27 نوامبر (6 آذر)

گروه پنجم

لیورپول - ناپولی (23:30)

خنک - سالزبورگ (23:30)

گروه ششم

بارسلونا - بوروسیا دورتموند (23:30)

اسلاویا پراگ - اینتر (23:30)

گروه هفتم

زنیت - لیون (21:25)

لایپزیگ - بنفیکا (23:30)

گروه هشتم

والنسیا - چلسی21:25)

لیل - آژاکس (23:30)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 742

به "لیگ قهرمانان اروپا، شب سرنوشت ساز اینتر در گروه مرگ، امید بارسلونا و لیورپول به برپایی جشن صعود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ قهرمانان اروپا، شب سرنوشت ساز اینتر در گروه مرگ، امید بارسلونا و لیورپول به برپایی جشن صعود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید