مجموعه کتاب های نظام موضوعات پدافند غیرعامل دانشگاه آزاد رونمایی شد

به گزارش تور چین ارزان، مجموعه کتاب های نظام موضوعات پدافند غیرعامل واحد تهران شمال با حضور روسای سازمان پدافند غیرعامل و دانشگاه آزاد رونمایی شد.

مجموعه کتاب های نظام موضوعات پدافند غیرعامل دانشگاه آزاد رونمایی شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، در مراسم بزرگداشت پدافند غیرعامل که ظهر امروز با حضور طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد، سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل و جمعی از مسؤولان کشوری در مرکز همایش های بین المللی صداوسیما برگزار گردید، مجموعه کتاب های نظام موضوعات پدافند غیرعامل برای عموم که توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال منتشر شده است، رونمایی شد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال در قالب طرح پژوهش اثرگذار یکپارچه شبکه ای (پایش) اقدام به تدوین نظام موضوعات پدافند غیرعامل نموده است که در مراسم بزرگداشت پدافند غیرعامل، از سه جلد از کتاب های این حوزه رونمایی شد.

این کتاب ها در حوزه علوم و فناوری زیستی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصاد و مدیریت به چاپ رسیده است. در این کتاب ها به موضوعاتی ازجمله تهدیدات، مصو ن سازی، حفاظت، کاهش آسیب پذیری در حوزه پدافند غیرعامل پرداخته شده است.

پس از انتخاب واحد تهران شمال در راستای ورود جدی به موضوع پدافند غیرعامل، 10 کارگروه علمی ازجمله کارگروه فرهنگی، اجتماعی؛ کارگروه علوم شناختی و روانشناسی؛ کارگروه فضای سایبر و مجازی؛ کارگروه پرتویی، شیمیایی و نانوفناوری؛ کارگروه اقتصاد و مدیریت؛ کارگروه علوم زیستی؛ کارگروه کالبدی؛ کارگروه حقوق، روابط بین الملل و علوم سیاسی؛ کارگروه مدیریت و ارزیابی ریسک و کارگروه آینده پژوهی و آینده نگاری تشکیل داد تا از حاصل فعالیت ها و آنالیز های این گروه ها، خروجی های مفیدی برای ارائه نظام موضوعات در این رشته فراهم کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 دی 1398 بروزرسانی: 5 دی 1398 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 815

به "مجموعه کتاب های نظام موضوعات پدافند غیرعامل دانشگاه آزاد رونمایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجموعه کتاب های نظام موضوعات پدافند غیرعامل دانشگاه آزاد رونمایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید