محمدی: حسینی و مظاهری باهوش بوده و کاری به حاشیه نداشته باشند، حس خوبی به حضور سرمربیان سابق استقلال ندارم!

به گزارش تور چین ارزان، محمد محمدی دروازه بان پیشین تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که رقابت سیدحسین حسینی و رشید مظاهری می تواند به استقلال و این دو سنگربان یاری کند.

محمدی: حسینی و مظاهری باهوش بوده و کاری به حاشیه نداشته باشند، حس خوبی به حضور سرمربیان سابق استقلال ندارم!

محمد محمدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره شرایط تیم فوتبال استقلال گفت: بازی های استقلال در سه هفته اول لیگ برتر را دنبال کردم. این تیم به نسبت سال های اخیر آغاز بهتری داشته است، اما نفرات جدید احتیاجمند هماهنگی بیشتری هستند تا در استقلال جا بیفتند. اگر مصدومان استقلال برسند، شرایط تیم بهتر هم خواهد شد.

وی در ادامه اضافه کرد: از نظر فنی، ساختار دفاعی استقلال آسیب پذیر است که دلیلش تغییرات زیاد در خط دفاعی بوده و قطعاً در آینده بازیکنان با بازی کردن در کنار هم می توانند نمایش بهتری داشته باشند.

دروازه بان پیشین تیم فوتبال استقلال توضیح داد: بازی ها به دلیل شیوع ویروس کرونا بدون تماشاگر برگزار می شوند. قطعاً شرایط اینطور نمی ماند و با ریشه کن شدن این ویروس، شاهد حضور طرفداران پرشوری استقلال در استادیوم خواهیم بود. در این صورت، فشار بیشتری با حضور تماشاگران به بازیکنان وارد می گردد. بازیکنان با شرایط فعلی می توانند تجربه کسب نمایند تا اگر ورود تماشاگران آزاد شد، فشار کمتری به آنها وارد گردد.

محمدی با اشاره به کادر فنی تیم فوتبال استقلال اعلام کرد: کادر فنی استقلال از این جهت خوب است که پیشکسوتانی اضافه شده اند که استقلالی هستند و سال ها زحمت کشیده اند و مسائل این تیم را دیده اند، اما حضور چند سرمربی سابق نمی تواند آینده خوبی برای استقلال داشته باشد. قطعاً این افراد دل شان برای استقلال می سوزد، اما یک روزی نفر اول بودند و حضور همزمان آنها حس خوبی نمی دهد. محمود فکری باید نظر نهایی را بدهد و باید اجازه دهند او با خیال راحت کارش را انجام دهد. خوب است که نفرات دیگر مشاوره بدهند، ولی بی تعارف نباید دخالت نمایند. هر کسی باید مسئولیت کار خودش را برعهده بگیرد. امیدوارم از این بابت مسئله ای پیش نیاید.

وی اشاره ای هم به خریدهای این فصل استقلال کرد و گفت: فکری تیم را خودش نبسته است. با وجود اینکه نفرات جذب شده خوب هستند و در تیم های قبلی خود بهترین بوده اند، اما آنها براساس احتیاج تیم جذب نشده اند. بی تعارف این بازیکنان براساس علاقه مدیریت قبلی جذب شده اند. استقلال در سال های اخیر خوب نتیجه نگرفته است و امیدوارم سال جاری واقعاً سالی باشد که با این نفرات همه دست به دست هم دهند تا تیم پیروز گردد.

دروازه بان پیشین تیم فوتبال استقلال درباره رقابت سیدحسین حسینی و رشید مظاهری درون دروازه و حاشیه اخیری که بین آنها به وجود آمد، گفت: اعتقاد دارم حضور همزمان دو دروازه بان خوب می تواند به هر تیمی یاری کند، اما باید توجه داشته باشیم فوتبال ما نامش حرفه ای است و این مسائل خیلی در آن صدق نمی کند. مظاهری یکی از بهترین خریدهای استقلال بود و در سال های اخیر با عملکردش نشان داده که به پختگی رسیده است. او می تواند به استقلال یاری نموده و استقلال نیز به او یاری کند، اما نباید به راحتی از نام سیدحسین حسینی بگذریم. او نشان داده گلر خوبی است و توانایی زیادی دارد و جزو کاپیتان های استقلال است.

محمدی در پایان توضیح داد: رقابت حسینی و مظاهری اتفاق خوبی است. اگر آنها باهوش باشند و کاری به حاشیه نداشته باشند، از رقابت در کنار هم منفعت می برند و اعصاب یکدیگر را خُرد نخواهند کرد. تمرکز جفت شان باید روی کارشان باشد و قطعاً هر کسی بهترین عملکرد را داشته باشد، درون دروازه قرار می گیرد. شانس به هر دو دروازه بان می رسد و هر کسی انتخاب شد، باید بهترین نمایش را داشته باشد. اینجا من مهم نیست و تیم مهم است. حضور این دو دروازه بان می تواند به استقلال و خودشان یاری کند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 دی 1399 بروزرسانی: 7 دی 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1631

به "محمدی: حسینی و مظاهری باهوش بوده و کاری به حاشیه نداشته باشند، حس خوبی به حضور سرمربیان سابق استقلال ندارم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدی: حسینی و مظاهری باهوش بوده و کاری به حاشیه نداشته باشند، حس خوبی به حضور سرمربیان سابق استقلال ندارم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید