معبد زنگ بزرگ (Da Zhong Temple) پکن چین

چینی ها معابد بسیاری دارند که هر کدام ویژگی‌های خاصی برای خودشان دارند یکی از معروفترین آنها معبد زنگ بزرگ (‏‏‏Da Zhong Temple‏) پکن است که با ناقوسی بسیار بزرگ که صدایی طنین انداز دارد ان را میشناسند، که البته دلیل محبوبیت ان چیز دیگریست که در ادامه برایتان خواهیم گفت.

معبد زنگ بزرگ (Da Zhong Temple) پکن چین

یکی از معابد بودایی قدیم در شهر پکن که در جاده ‏Beisanhuan‏ قرار دارد معبد زنگ بزرگ‏ ‏‏‏Da Zhong Temple است که محلی ها به آن Jue Sheng Temple‏ میگویند. سال تاسیس این معبد متعلق به 1733 است که در دوران حکومت امپراتور ‏Yongzheng از سلسله ‏حکومتی (‏Qin (1644-1911‎‏ بوده است. معبد زنگ بزرگ‏ ‏‏‏Da Zhong Temple‏ دارای یک زنگ بزرگ تاریخی به وزن 46 تن و 5.5 متر ارتفاع است که صدایی برابر با 120 دسی بل را تولید میکند که آن صدا تا 50 کیلومتری ارسال میشود. البته علت شهرت این زنگ برای گردشگران تور چین و مردم محلی به خاطر وزن زیادش یا صدای بلندش نیست بلکه به دلیل مشخصات 230.000 بودائی است که روی آن حک شده.

اخبار و مقالات مرتبط با "معبد زنگ بزرگ (Da Zhong Temple) پکن چین"

به گزارش خبرنگارمهر به نقل از رویترز، بازار سهام آسیا روز پنج‌شنبه اوج گرفتن سهام چین کمک کرد تنش‌های اخیر تجاری تا حدی خنثی شوند.با گمانه‌زنی‌هایی در مورد احتمال حمایت دولت چین از شرکت‌های تکنولوژی داخلی، شاخص شرکت‌های بزرگ شانگهای 2.7 درصد جهش کرد. این آخرین اقدام از سری اقدامات...

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی گروه هنر و تجربه، برنامه نگاهی بر سینمای چین از چهارشنبه 24 الی 26 مرداد در 6 شهر تهران، شیراز، اصفهان، تبریز، کرمان و بابل به طور همزمان برگزار خواهد شد. آیین افتتاحیه این برنامه روز چهارشنبه 24 مرداد ساعت 17 با حضور مقامات سفارت چین، سفرای...

چین و قزاقستان، مسابقات وزنه برداری بازی های آسیایی 2018 اندونزی را از دست دادند.

در گزارش پنتاگون آمده است، ارتش چین عملیات بمب‌افکن‌های خود را در سال‌های اخیر افزایش داده و احتمالا در حال ‌آموزش نیروهایش برای انجام حملات علیه آمریکا و متحدانش است.

به "معبد زنگ بزرگ (Da Zhong Temple) پکن چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با معبد زنگ بزرگ (Da Zhong Temple) پکن چین

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید