مقاله: سیمان سفید در کجا استفاده میشود؟

به گزارش تور چین ارزان، در ساخت بتن استفاده می نمایند. بتن سفید فراوری شده با این سیمان در ساخت پروژه هایی استفاده می گردد که در آن ها زیبایی اهمیت دارد. این متریال، قیمت بالاتری نسبت به سیمان های دیگر دارد و به همین دلیل استفاده از آن برای ساخت و ساز معمولی ارزان نیست. زیرا از نظر خواص هم فرق چندانی با سیمان معمولی ندارد.

مقاله: سیمان سفید در کجا استفاده میشود؟

سیمان سفید خواصی همچون سیمان معمولی خاکستری وسیاه دارد و تنها در رنگ متفاوت می باشند. رنگ سیمان با توجه به مواد خام تشکیل دهنده و نوع فرآیند تهیه آن، تغییر می نماید. اکسید های فلزی به ویژه آهن و منگنز بر رنگ سیمان تأثیر دارند. این نوع سیمان ممکن است در بازسازی ویلا به دلیل زیبایی بیشتر در نماها به کار گرفته شود.

برای ساخت موانع بزرگراه ها و برای اهداف تزئینی استفاده می گردد، بعلاوه به طور گسترده ای برای ساخت سنگ های ریخته گری مجذوب کننده مورد استفاده قرار می گیرند.

در ساخت بتن های رنگی می باشد. در صورت استفاده از رنگدانه های مختلف می توان به اسم، بتن های رنگی فراوری کرد. به منظور قابلیت ایجاد رنگ هاتکراری، فراوری نمایندگان، سیمان رنگی آماده اختلاط را به صورت پایه عرضه می نمایند.

این نوع سیمان بیشتر در ساخت نما استفاده می گردد. با توجه به قیمت بالاتری که دارد این کار معقول تر و ارزان تر است. این نوع سیمان در ساخت فضاهای داخلی، روسازی دیوارها و … کاربرد دارد.

منبع مقاله: سیمان سفید در کجا استفاده میشود؟

انتشار: 26 مهر 1400 بروزرسانی: 26 مهر 1400 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 2114

به "مقاله: سیمان سفید در کجا استفاده میشود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: سیمان سفید در کجا استفاده میشود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید