نظمی: تأییدیه پرداخت طلبکاران خارجی رسیده و به زودی پنجره باز می شود، به لحاظ ریالی 95 درصد از بدهی ها را تسویه کردیم

به گزارش تور چین ارزان، مدیرعامل باشگاه تراکتور اعلام کرد به لحاظ ریالی حدود 95 درصد از بدهی های این باشگاه به طلبکاران خارجی و داخلی پرداخت شده است.

نظمی: تأییدیه پرداخت طلبکاران خارجی رسیده و به زودی پنجره باز می شود، به لحاظ ریالی 95 درصد از بدهی ها را تسویه کردیم

جمشید نظمی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره آخرین شرایط باشگاه تراکتور گفت: تأییدیه پرداخت هر چهار طلبکار باشگاه (استوکس، کنستانت، پاتریک و میمبلا) ارسال شده است و مسئله ای از این بابت وجود ندارد. ان شاءالله طی امروز و فردا هم پنجره نقل و انتقالاتی به طور رسمی باز خواهد شد تا بتوانیم قرارداد بازیکنان را ثبت کنیم.

وی در مورد پرداخت بدهی های داخلی باشگاه تراکتور نیز شرح داد: بخش زیادی از بدهی های داخلی را هم تسویه کردیم و تا الان مطالبات پنج نفر از طلبکاران داخلی را که حکم قطعی داشتند، پرداخت کردیم. اتفاقاً روز گذشته هم با یک نفر دیگر توافق کردیم. اسناد و مدارک هم آماده است و به فدراسیون فوتبال ارائه می کنیم. در کل تا الان بیش از 50 درصد بدهی های داخلی را تسویه و با طلبکاران توافق کردیم. به این ترتیب و به نظرم مجوز ثبت قراردادهای داخلی هم صادر می شود و مسئله ای نیست.

مدیرعامل باشگاه تراکتور شرح داد: از لحاظ اندازه ریالی بدهی ها، تا به امروز نزدیک به 95 درصد از بدهی ها به طلبکاران خارجی و داخلی را پرداخت کردیم و همانطور که گفتم پنج نفر طلبکار داخلی دیگر به جای مانده اند که ما به رأی آنها اعتراض داریم و خواهان رسیدگی مجدد به پرونده ها شده ایم.

نظمی در واکنش به این پرسش که آیا بازیکن تازهی به تراکتور اضافه خواهد شد یا خیر، گفت: تقریباً تیم مان تکمیل است. جای خالی در تیم مان داریم و شاید یک نفر را در صورت صلاحدید کادر فنی جذب کنیم، اما فعلاً با حوصله در این زمینه فعالیت خواهیم کرد.

با توجه به تسویه بدهی ها بازیکنان تازه قراردادشان را ثبت خواهند کرد و مسئله ای برای بازی در هفته اول لیگ نخواهند داشت؟، وی در واکنش به طرح این پرسش مطرح نمود: بله، ان شاءالله به زودی قراردادها را ثبت خواهیم کرد. به نظرم با این اتفاقات دغدغه اصلی هواداران رفع شده باشد. اگر هم در مورد تیم همچنان دغدغه ای باشد باید بگویم با نظر سرمربی و کادر فنی، کمبودی در تیم احساس نمی شود و به نظرم با تیمی منسجم، آبرومندانه و قدرتمند به مسابقات ورود خواهیم کرد. تلاش خواهیم کرد بهترین نتایج را هم کسب کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 آذر 1400 بروزرسانی: 16 آذر 1400 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 2167

به "نظمی: تأییدیه پرداخت طلبکاران خارجی رسیده و به زودی پنجره باز می شود، به لحاظ ریالی 95 درصد از بدهی ها را تسویه کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظمی: تأییدیه پرداخت طلبکاران خارجی رسیده و به زودی پنجره باز می شود، به لحاظ ریالی 95 درصد از بدهی ها را تسویه کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید