شرایط چهار بازیکن مصدوم پرسپولیس، واکسیناسیون به زمان دیگرموکول شد

به گزارش تور چین ارزان، به گزاری خبرنگاران، دکتر علیرضا حقیقت در تبادل نظر با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، درباره آخرین شرایط مصدومان تیم و همچنین برنامه واکسیناسیون ملی پوشان شرح داد.

شرایط چهار بازیکن مصدوم پرسپولیس، واکسیناسیون به زمان دیگرموکول شد

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: سیامک نعمتی متاسفانه از ناحیه شانه چپ دچار تروما (ضربه و آسیب) شده است. اقدام های پزشکی برای وی آغاز شده و زیر نظر کادر پزشکی واقع شده است. وی برای ام آرآی اعزام می گردد و به محض دریافت جواب، تشخیص دقیق تر پزشکی انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: محمدحسین کنعانی زادگان هم در جریان بازی، با ضربه روی مچ پا روبرو شد. زیر نظر کادر پزشکی کارهای اولیه اجرا شده است و امروز دوشنبه در ریکاوری هم حضور داشت. ان شاءالله که بتوانیم او را به دربی برسانیم.

دکتر حقیقت درباره کمال کامیابی نیا هم اضافه نمود: کمال هم با مشکل قبلی در ناحیه مچ پا روبه رو است و صلاح دیده شد که زیر نظر کادرپزشکی و کادرفنی کارها را دنبال کند و سعی بر این است که بتوانیم او را برای دربی داشته باشیم.

وی درباره امید عالیشاه اظهار داشت: او از ناحیه زانوی چپ دچار تروما شد. اقدامات پزشکی آغاز شده است. امروز هم برای تصویربرداری اقدام می گردد و با دریافت جواب، پلن درمانی را تعیین می کنیم.

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس درباره برنامه واکسیناسیون ملی پوشان پرسپولیس، با توجه به عوارضی که می تواند حضور بازیکن در تمرین و مسابقه را مختل کند، گفت: در این ارتباط با دوستان متخصص عفونی مشورت داشتیم و با توجه به عوارضی که بعد از واکسیناسیون ممکن است ایجاد گردد و شرایطی که در آن قرار داریم، قرار شد واکسیناسیون در مقطع بعدی انجام گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 خرداد 1400 بروزرسانی: 20 خرداد 1400 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1933

به "شرایط چهار بازیکن مصدوم پرسپولیس، واکسیناسیون به زمان دیگرموکول شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط چهار بازیکن مصدوم پرسپولیس، واکسیناسیون به زمان دیگرموکول شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید