پلیس کانادا به دنبال کشف راز قتل های مرموز در بزرگراه دورافتاده

به گزارش تور چین ارزان، پلیس کانادا در حال تحقیق روی پرونده سه مرگ مشکوک و ناپدید شدن دو نوجوان است که طی چند روز اخیر در یک بزرگراه دورافتاده در شمال این کشور اتفاق افتاده است.

پلیس کانادا به دنبال کشف راز قتل های مرموز در بزرگراه دورافتاده

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید.

به گزارش تور چین ارزان، پلیس این کشور اعلام نموده که هنوز هیچ شواهدی مبنی بر ارتباط بین مرگ اخیر لوکاس فولر 23 ساله و اهل استرالیا و چینا دیز 24 ساله آمریکایی با کشف یک خودروی سوخته و جسد مردی در حدود 500 کیلومتری جنوب و هم چنین ناپدید شدن دو نوجوان کانادایی پیدا ننموده است.

فولر و دیز آخرین بار در حالی دیده شدند که در جهت سفر دو هفته ای شان به آلاسکا بودند و خودروی آن ها در کنار جاده و در نزدیکی یک مکان گردشگری خراب شده بود. اجساد این دو قربانیِ احتمالی در تاریخ 15 ژوئیه در کنار جاده یافت شد اما سه روز زمان برد تا پلیس هویت آن ها را شناسایی کند. تصور می گردد این دو نفر بین تاریخ 14 تا 15 ماه ژوئیه کشته شده باشند.

چهار روز پس از کشف اجساد این دو گردشگر، کامیون دو نوجوان 18 و 19 ساله کانادایی که در جست وجوی کار راهی شهر وایت هورس واقع در شمال غربی کانادا بوده اند در امتداد جاده مذبور در میان شعله های آتش پیدا شد. این در حالی است که پس از حادثه هیچ اثری از خود این دو نفر کشف نشده است.

در طول آنالیز و تحقیقات برای یافتن این دو نوجوان، جسد یک مرد دیگر در دو کیلومتری پایین همین جاده پیدا شده و هنوز ارتباط این مرد مقتول با دو نوجوان ناپدید شده یا کامیون سوخته معین نشده است.

پلیس به مردم هشدار داده تا در صورت سفر به این جاده و منطقه دورافتاده در شمال کانادا که پوشش آنتن تلفن همراه در آن بسیار ضعیف است، جوانب احتیاط معمول را رعایت نمایند، هر چند هنوز هیچ گونه شواهدی مبنی بر یکی بودن عامل جنایات فوق وجود ندارد.

پلیس کانادا در حال اجرا تحقیقات لازم برای روشن شدن جزئیات این پرونده ها است که می تواند خطر شدیدی برای امنیت عمومی منطقه در نظر گرفته گردد.

پلیس استرالیا نیز اعلام نموده ممکن است به فولر و دیز که از سال 2017 میلادی در سراسر کشورهای مختلفی از جمله آمریکا، مکزیک، پرو و چندین کشور دیگر را سفر نموده بودند، شلیک شده باشد اما پلیس کانادا هنوز علت مرگ این زوج را اعلام ننموده است.

پلیس کانادا هم چنین با قبول اهمیت این پرونده به دلیل نگرانی های ساکنان منطقه و گردشگران نسبت به امنیت این منطقه دورافتاده، اعلام نموده که هنوز معین نیست این زوج جوان مورد هدف یک قتل قرار گرفته بوده اند یا این حادثه تنها جنایتی بدون برنامه ریزی بوده است.

بعضی رسانه ها بر این باورند که این جنایات ممکن است کار یک قاتل مشترک بوده و شاید حتی با پرونده بزرگراه اشک ها در ارتباط باشد. در حوادث مرتبط با این پرونده که در سال 1970 میلادی اتفاق افتاده است، دست کم 40 زن بومی در جاده ای دورافتاده در کانادا ناپدید یا اجسادشان کشف شد.

بنابر گزارش گاردین، با این حال بیانیه های پلیس کانادا این فرضیه را تایید ننموده است. چرا که در آن موقع نیز قاتل های متعددی در ارتباط با پرونده بزرگراه اشک ها در بزرگراه بدنام 16 واقع در ایالت بریتیش کلمبیا مسوول شناخته شدند که در حدود 1000 کیلومتری محل جنایات اخیر واقع شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 552

به "پلیس کانادا به دنبال کشف راز قتل های مرموز در بزرگراه دورافتاده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلیس کانادا به دنبال کشف راز قتل های مرموز در بزرگراه دورافتاده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید