پیغام های رد و بدل شده میان ترامپ و کیم جونگ اون که تا کنون هیچ کجا منتشر نشده!

به گزارش تور چین ارزان، دونالد ترامپ و کیم جونگ اون تا به امروز سه بار ملاقات نموده اند که نخستین ملاقات این دو رهبر در ژوئن 2018 و در سنگاپور رخ داد.

پیغام های رد و بدل شده میان ترامپ و کیم جونگ اون که تا کنون هیچ کجا منتشر نشده!

باب وودوارد ناشر کتاب خشم در خصوص رابطه ترامپ با کیم جونگ اون که حاوی 25 نامه خصوصی رد و بدل شده میان رئیس جمهور آمریکا و رهبر کره شمالی است از قول کیم نقل نموده که رابطه من و دونالد ترامپ، درست مثل یک فیلم تخیلی است.

رابطه شخصی میان کیم جونگ اون و دونالد ترامپ، عامل اصلی برقراری روابط دیپلماتیک اخیر میان کره شمالی و ایالات متحده بوده؛ رابطه ای که همزمان با توهین و تهدید متقابل کیم و ترامپ، حاکی از ابراز عشق و علاقه ترامپ به رهبر جوان کره شمالی است.

انتشارات سایمون و شوستر، کتابی را بر پایه تحقیق های باب وودوارد، روزنامه نگار آمریکایی، در دست انتشار دارد که حاوی پیغام های رد و بدل شده میان رهبران آمریکا و کره شمالی است که تا به امروز هیچ کجا منتشر نشده اند.

شاید سیاستمدار یا خبرنگاری در جهان نباشد که نام باب وودوارد را نشنیده باشد. او یکی از جنجالی ترین خبرنگاران دوران است که زمانی که در واشنگتن پست کار می کرد، با افشای رسوایی واترگیت و نقشی که این رسوایی در استعفای ریچارد نیکسون از سمت ریاست جمهوری آمریکا در سال 1974 داشت، به شهرت رسید.

کتاب تازه او خشم نام دارد و با هدف تکمیل کتاب پیشین او با عنوان ترس که در سال 2018 منتشر شد، از 15 سپتامبر روانه بازار نشر خواهد شد.

کتاب ترس در هفته نخست انتشار با فروش 1.1 میلیون نسخه ای روبرو شد. دونالد ترامپ که در جریان تدوین آن کتاب، به مصاحبه با آقای وودوارد دعوت نشده بود، آن کتاب را یک شوخی و کلاهبرداری توصیف نموده بود.

اما او پس از آن که پیش از اتمام تدوین کتاب خشم روبروی نویسنده آن نهاده شد، در گفت وگو با شبکه فاکس نیوز، توضیح داد: من با یک نویسنده و گزارشگر بسیار خوب مصاحبه کردم.

انتشارات سایمون و شوستر در صفحه اختصاصی این کتاب، روی فروشگاه مجازی آمازون با نقل بخشی از آن از قول رهبر کره شمالی نوشته است: رابطه من و دونالد ترامپ درست مثل یک فیلم تخیلی است.

دونالد ترامپ و کیم جونگ اون تا به امروز سه بار ملاقات نموده اند که نخستین ملاقات این دو رهبر در ژوئن 2018 و در سنگاپور رخ داد.

چند ماه پس از این ملاقات، رئیس جمهوری آمریکا در مراسم تجمع هوادارانش گفت که او و کیم جونگ اون عاشق یکدیگر شده اند. آقای ترامپ گفت: او نامه های زیبایی برای من نوشته؛ نامه هایی فوق العاده، ما عاشق هم شده ایم.

با این حال، مذاکرات دو طرف از فوریه گذشته به بن بست خورد. افزون بر این، با وجود برگزاری سه نشست میان دو رهبر آمریکا و کره شمالی، هنوز پیشرفت قابل ملاحظه ای در خصوص خلع سلاح هسته ای پیونگ یانگ حاصل نشده است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 17 مهر 1399 بروزرسانی: 17 مهر 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1461

به "پیغام های رد و بدل شده میان ترامپ و کیم جونگ اون که تا کنون هیچ کجا منتشر نشده!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام های رد و بدل شده میان ترامپ و کیم جونگ اون که تا کنون هیچ کجا منتشر نشده!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید