پیغام هیئت عامل شرکت بیمه معلم به مناسبت روز بیمه

به گزارش تور چین ارزان، در حالی سال جاری 13 آذر ماه روز بیمه را در کنار یکدیگر یادآور می شویم که بحران شیوع کرونا شرایط غیرمنتظره و خاصی را نه تنها در کشور، که در کل دنیا حاکم نموده است. سایه ویروس کرونا بر بازارهای مالی دنیا گواه این است که مدیران بنگاه های تجاری همواره باید نگاه پیشگیرانه توام با مدیریت ریسک را بر تصمیمات خود متمرکز نمایند چراکه بیماری کووید19 این حقیقت را آشکار کرد که ریسک های تجاری در دنیا درحال افزایش است. اما همه این ها سبب نمی گردد که سالروز بیمه در تقویم مالی ایران را فراموش کنیم و چه بسا 13 آذر ماه 99 برای بیمه گران خاص تر از سال های گذشته است چراکه می آموزیم و تجربه می کنیم که صنعت بیمه همواره در بزنگاه های مهم می تواند پشتیبان اقتصادملی باشد.

پیغام هیئت عامل شرکت بیمه معلم به مناسبت روز بیمه

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی، شرکت بیمه معلم نیز در مدت اخیر کوشش نموده است در شرایط بحران مالی ناشی از ویروس کرونا با اتکاء به سند استراتژیک خود همچنان برنامه هایش را پیش برده و محقق سازد. شاهد این مدعا، اقدامات جهت ثبت نهایی افزایش سرمایه 180 درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها، کنترل فصلی برنامه های عملیاتی و ارزیابی عملکرد شعب مبتنی بر سود، موفقیت در مناقصات عظیم کشور ، افزایش فراوری حق بیمه و رشد سرمایه گذاری ها است. باید تاکید کنیم، شیوع کرونا اگرچه مناسبات مالی را تحت تاثیر قرار داد؛ اما بیمه معلم با توسعه زیرساخت های الکترونیک کوشش نموده از این شرایط بحرانی، فرصت بسازد در همین زمینه:

- راه اندازی وب سایت فروش آنلاین و سامانه اعلام خسارت آنلاین جهت کاهش مراجعات در دوران شیوع کرونا، معرفی پوشش های کرونا و پرداخت غرامت فوت بر اثر کرونا

- توسعه زیرساخت ها جهت برگزاری دوره های آموزشی، همایش ها و جلسات کاری به صورت مجازی از جمله اقدامات بیمه معلم در این دوران است.

بدون شک شیوع کرونا منجر به ظهور شیوه جدیدی در سبک عملکردی بنگاه های تجاری شده است و در همین ارتباط:

بیمه معلم با اجرای کمپین از بلا فاصله بگیرید کوشش نموده تا سهم خود را در تغییر سبک زندگی مردم ایفاء کند.

در خاتمه، روز 13 آذر ماه را که با نام بیمه گره خورده است به تمامی کارکنان فهیم صنعت بیمه کشور تبریک می گوییم و برای روح عظیم کارکنانی که در راستا خدمت گذاری به دلیل ابتلا به کرونا جان باختند از ایزد متعال آرامش را خواستاریم.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 9 دی 1399 بروزرسانی: 9 دی 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1634

به "پیغام هیئت عامل شرکت بیمه معلم به مناسبت روز بیمه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام هیئت عامل شرکت بیمه معلم به مناسبت روز بیمه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید