کانیه وست سوژه تمسخر کاربران در فضای مجازی شد

به گزارش تور چین ارزان، کاربران شبکه های اجتماعی به تمسخر رپر آمریکایی نامزد انتخابات ریاست جمهوری این کشور بعد از انتشار ویدیویی در اینستاگرام از سوی وی که در آن دنیس رادمن، بسکتبالیست مشهور لیگ آمریکا از نامزدی اش برای ریاست جمهوری حمایت می کند، پرداختند.

کانیه وست سوژه تمسخر کاربران در فضای مجازی شد

به گزارش خبرنگاران، به نقل از اسپوتنیک، کانیه وست، رپر آمریکایی در چهارم ژوئیه تصمیمش برای نامزد شدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را اعلام کرده و اخیرا توانست نامش را در 11 ایالت آمریکا وارد برگه های رای کند و یک دستور کار 10 بندی برای ریاست جمهوری هم اعلام کرده و همچنین به ارائه اطلاعات غلط درباره نتایج به دست آمده از رای گیری در کنتاکی پرداخته است.

در ویدیویی که کانیه وست ش را در اینستاگرام قرار داده، دنیس رادمن، بسکتبالیست مشهور آمریکایی در حالی ظاهر می شود که یک هودی و یک کلاه بیسبال با علامت به کانیه رای دهید به تن داشته و کفشهای کتونی که این رپر برایش فرستاده را به رخ می کشد. اما کاربران شبکه های اجتماعی به خاطر حمایت رادمن از نامزدی او برای ریاست جمهوری ناراحت نشدند بلکه ناراحتی آنها از این بود که چرا این قهرمان ورزشی توضیح نداد که به چه علت تصمیم به حمایت از نامزدی کانیه وست گرفته و تنها درباره هدایایی که این رپر برایش فرستاده حرف زد.

یک کاربر نوشت: اگر تو برای من هم کفش و یک هودی بفرستی رای من را خواهی داشت!

کاربر دیگری هم نوشت: متشکرم که تایید کردی نامزدی ات یک شوخی است.

عده ای دیگر نیز متذکر شدند که رادمن به درستی نام کانیه وست را تلفظ نکرده و ظاهرا چند بار او را به جای کانیه، کاین خوانده است و اینکه همچنین رادمن قبلا یکی از دوستان صمیمی کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی بوده است.

کاربر دیگری مطرح نمود: خیلی خندیدم رفیق. فکر میکنی چه کسی واقعا به توصیه این فرد بجز کره شمالی گوش می دهد؟!

یک کاربر دیگر توئیتر هم گفت: او حتی نمیتواند اسم تو را درست تلفظ کند. این که تو برایش وسیله فرستادی هیجان انگیز بود. این خجالت آور است.

برخی کاربران دیگر هم متذکر شدند که با توجه به نزدیکی رادمن به رهبر کره شمالی حمایت وی از نامزدی وست تاثیر بدی بر کمپین انتخاباتی او می گذارد.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 16 آذر 1399 بروزرسانی: 16 آذر 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1586

به "کانیه وست سوژه تمسخر کاربران در فضای مجازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کانیه وست سوژه تمسخر کاربران در فضای مجازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید