گزارش فاکس اسپورت از روند آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران در سایه اعتراض خاموش بازیکنان

سایت فاکس اسپورت به آنالیز روند آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران جهت شرکت در جام ملت های 2019 آسیا پرداخت.

گزارش فاکس اسپورت از روند آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران در سایه اعتراض خاموش بازیکنان

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فاکس اسپورت، این دوره سختی برای فدراسیون فوتبال ایران است زیرا بازیکنان تیم ملی این کشور بنا به دلایلی نمی خواهند مسائل خود را در عدم دریافت پاداش های خود عنوان نمایند. از سویی مجموعه فعالیت های فدراسیون فوتبال پس از اعلام اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان در نهادهای دولتی که در مجلس جمهوری اسلامی ایران تصویب شده است از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان یک نهاد غیردولتی تحت کنترل قرار گرفته است.

بر اساس این گزارش، بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران با بستن حساب های خود در شبکه های اجتماعی نشانه هایی از اعتراض خود به عدم امکانات کافی برای آماده سازی جام ملت های 2019 آسیا را نشان دادند. همچنین تیم ملی فوتبال ایران از نظر رسانه ای خود را در معرض قرار نمی دهد و به نحوی خود را خاموش نموده است. پرسنل این تیم از مصاحبه با رسانه های گروهی طفره می روند. به نظر می رسد این هم نوعی دیگر از اعتراض آنها به عدم دریافت پاداش جام جهانی 2018 روسیه، آماده سازی ناکافی برای جام ملت های 2019 آسیا و عدم پوشش رسانه ای عادلانه! است.

در خاتمه این مطلب آمده است: تیم ملی فوتبال ایران مهیای 2 بازی تدارکاتی برابر تیم های ملی ترینیداد و توباگو و ونزوئلا می گردد. واکنش سراج به تهدید فیفا و afc درباره تعلیق فوتبال ایران: قانون را کامل اجرا می کنیم

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 16 فروردین 1398 شناسه مطلب: 241

به "گزارش فاکس اسپورت از روند آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران در سایه اعتراض خاموش بازیکنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش فاکس اسپورت از روند آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران در سایه اعتراض خاموش بازیکنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید