آلمان درباره جمع آوری اطلاعات کاربران از گوگل تحقیق می نماید

به گزارش تور چین ارزان، سازمان ناظر بر رقابت آلمان تحقیقاتی درباره سواستفاده از قدرت گوگل بر بازار و شیوه های جمع آوری و استفاده از اطلاعات کاربران شروع نموده است.

آلمان درباره جمع آوری اطلاعات کاربران از گوگل تحقیق می نماید

سازمان ناظر بر آنتی تراست (ضدانحصار) آلمان تحقیقاتی درباره زیر مجموعه گوگل در آلمان و ایرلند و همچنین آلفابت (شرکت مادر آن) درباره سواستفاده از قدرتشان در بازار و شیوه کنترل اطلاعات شروع نموده است.

به گفته دفتر کارتل فدرال آلمان در این تحقیقات آنالیز می گردد آیا این شرکت ها در مورد شیوه استفاده از اطلاعات کاربران در طیف وسیعی از سرویس های دیجیتال به آنها قدرت انتخاب می دهند یا خیر.

رالف برمر سخنگوی گوگل در این باره می گوید: ما به افراد اجازه می دهیم به راحتی شیوه استفاده از اطلاعاتشان را کنترل نمایند و همچنین استفاده از اطلاعات خصوصی را محدود می کنیم.

علاوه بر آن گوگل با تحقیقات سازمان مذکور همکاری می نماید.

دفتر کارتل فدرال آلمان تا به امروز تحقیقات جدیدی درباره فیس بوک و آمازون انجام داده است.

این ناظر آنتی تراست درباره طیف وسیع سرویس های دیجیتال گوگل از موتور جستجو گرفته تا یوتیوب، مپس، سیستم عامل اندروید و مرورگر کروم تحقیقاتی انجام می دهد تا تعیین گردد این شرکت بر بازار سلطه دارد یا خیر.

آندریاس موند رئیس دفتر کارتل فدرال آلمان می گوید: مدل کسب و کار گوگل براساس پردازش اطلاعات کاربرانش است. ما به دقت شرایط پردازش اطلاعات را آنالیز می کنیم.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 9 تیر 1400 بروزرسانی: 9 تیر 1400 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1966

به "آلمان درباره جمع آوری اطلاعات کاربران از گوگل تحقیق می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آلمان درباره جمع آوری اطلاعات کاربران از گوگل تحقیق می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید