الماسخاله: سپیدرود به هیئت فوتبال گیلان واگذار نشده، لال می شوم تا نگویند دخالت می کنم، مدیر بحران هستم

به گزارش تور چین ارزان، رئیس هیئت فوتبال استان گیلان شایعات اخیر مبنی بر بازگشت مالکیت باشگاه به این هیئت را رد کرد.

الماسخاله: سپیدرود به هیئت فوتبال گیلان واگذار نشده، لال می شوم تا نگویند دخالت می کنم، مدیر بحران هستم

قربانعلی المسخاله در گفت و گو با خبرنگار ورزشی تور چین ارزان درباره وضعیت باشگاه سپیدرود رشت و اینکه گفته می گردد مالکیت این باشگاه دوباره در اختیار هیئت فوتبال گیلان قرار گرفته است، گفت: باشگاه سپیدرود مالک و مدیرعامل دارد و آنها همه کارهای این باشگاه را انجام می دهند. اینکه می گویند مالکیت باشگاه دوباره به هیئت فوتبال پس داده گردیده، دروغ محض است. همین جا این موضوع را تکذیب و اعلام می کنم، هیئت فوتبال به هیچ عنوان دیگر هیچ باشگاهی را تحت پوشش قرار نخواهد داد.

وی با اشاره به انتقادهایی که از عملکرد هیئت فوتبال گیلان می گردد، توضیح داد: اگر قرار باشد هیئت فوتبال اینطور حمایت کند و در نهایت هم تحت فشار قرار بگیرد، دیگر دنبال کار هیچ باشگاهی نخواهیم رفت. ما این باشگاه را پس از 50 سال از لیگ دسته دوم به لیگ دسته اول و بعد به لیگ برتر آوردیم، حالا هم باید اینطور به ما بد و بیراه بگویند. آن موقع ما زحمت نکشیدیم، اما حالا ما تیم را به این روز انداختیم؟

فشار روی بازیکنان و کادرفنی باعث گردیده تیم ضربه ببیند. رئیس هیئت فوتبال استان گیلان با بیان این جمله گفت: الآن نساجی می برد یا می بازد، هواداران تیمشان را تشویق می نمایند. سپیدرود هم هواداران فهیمی دارد و صبر و تحملشان زیاد است، این هواداران از 50 سال پیش در کنار تیم بوده اند و همواره از سپیدرود حمایت نموده اند. افرادی که شعار می دهند سپیدرودی نیستند و می خواهند به این تیم لطمه بزنند. اینها می خواهند بازیکنان در زمین استرس داشته باشند و هیچ مربی هم با این وضعیت بالای سر تیم نیاید و در نهایت سپیدرود نابود گردد. این تیم باید در آرامش کار خود را انجام دهد. سپیدرود فراز و نشیب زیاد داشته و این اولین بار یا آخرین بار آن هم نیست.

الماسخاله اضافه کرد: به من به عنوان متولی فوتبال گیلان می گویند که شما هیچ دخالتی در امور سپیدرود نکنید. این افراد این کار را می نمایند تا ما کمک نکنیم و این تیم سقوط کند. اتفاقات اخیر اصلاً ربطی به هیئت فوتبال ندارد. اگر با آدم های فنی صحبت کنید، متوجه می شوید که ناکامی های اخیر اصلاً به هیئت فوتبال ربطی ندارد. آیا این درست است چون ما دل می سوزانیم مورد انتقاد قرار بگیریم؟ من مدیر بحرانم و از این شعارها نمی ترسم، اگر احتیاج هم باشد با عاملان آن برخورد می کنیم.

وی با بیان اینکه کارش را صادقانه انجام می دهد، مطرح کرد: اکنون یک بار برای آخرین بار می گویم، هیئت فوتبال استان گیلان متولی نتایج هیچ باشگاهی نیست و هیچ تیمی به هیئت فوتبال واگذار نگردیده است، به جز در زمانی که سپیدرود در لیگ دسته اول حضور داشت و آقای پورمحسن (مالک پیشین سپیدرود) اظهار داشت نمی تواند این تیم را نگه دارد و بعد از آن هیئت فوتبال مسئولیت این باشگاه را بر عهده گرفت. پس از آن هم مالکیت این باشگاه را به اداره کل ورزش و جوانان واگذار کردیم. حالا می گویند الماسخاله دخالت می نماید، با این شرایط لال می شوم اصلاً حرف هم نمی زنم. من فقط کمک می کنم اما تصمیم را کسانی دیگر می گیرند، اگر می خواهند کمک نکنم، دیگر حرف هم نمی زنم.

رئیس هیئت فوتبال گیلان یادآور شد: انتظارات باید معقولانه باشد. مگر من بودجه دارم که آن را به کسی نمی دهم؟ من مسئول هیئت فوتبالی هستم که باید خودش درآمدزایی و هزینه کند. ما سال های گذشته هزینه زیادی برای تیم ها نموده ایم، دیگر باید چه کار کنیم؟

الماسخاله در پاسخ به این پرسش که آیا به بهبود وضعیت تیم سپیدرود امیدوار است؟ به تور چین ارزان گفت: این تیم هفته گذشته خیلی بهتر از قبل بازی کرد. متأسفانه وقتی برخی ها علیه تیم شعار می دهند، بازیکنان دچار استرس می شوند. از یک طرف که پولی وجود ندارد و از طرفی هم هواداران شعار می دهند، معلوم است در این وضعیت کسی نمی تواند کار خود را به خوبی انجام دهد. این دل سوزاندن نیست، مطمئن باشید خط و خطوطی وجود دارد و کسانی که از تیم کنار گذاشته گردیده اند برای تیم دردسر و حاشیه درست می نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 31 شهریور 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 138

به "الماسخاله: سپیدرود به هیئت فوتبال گیلان واگذار نشده، لال می شوم تا نگویند دخالت می کنم، مدیر بحران هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الماسخاله: سپیدرود به هیئت فوتبال گیلان واگذار نشده، لال می شوم تا نگویند دخالت می کنم، مدیر بحران هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید