اندونزی، اکتشاف میادین نفتی ایران را سرعت می بخشد

به گزارش تور چین ارزان به نقل از پایگاه خبری تمپو اندونزی، الیا ماسا مانیک مدیر عامل شرکت دولتی نفت و گاز پرتامینا اندونزی گفت: مطمئن هستیم که می توانیم دو میدان نفتی ایران را توسعه و اکتشاف کنیم. این دو میدان نفتی منصوری و آب تیمور هستند.

اندونزی، اکتشاف میادین نفتی ایران را سرعت می بخشد

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

وی توضیح داد: فرآیند اکتشاف و توسعه این دو میدان نفتی طولانی شده است و از وزارت مالی اندونزی درخواست نموده ایم تا به اکتشاف آن سرعت ببخشد.

ماسا گفت: پرتامینا اول بر روی یک میدان نفتی تمرکز خواهد نمود و توسعه میدان دوم بعد از اتمام، مراحل اکتشاف در میدان نفتی اول انجام خواهد گرفت.

مدیر عامل شرکت دولتی نفت و گاز پرتامینا خاطر نشان کرد: اندونزی برای افزایش عرضه نفت نیازمند اکتشاف میادین نفتی است و از میدان نفتی منصوری و آب تیمور می توان در روز 25 هزار بشکه نفت استخراج کرد؛ اما نباید وابسته به آن باشیم.

ماسا گفت: دولت اندونزی در خصوص اضافه شدن شرکای جدید به شرکای فعلی خود استقبال می نماید و در آینده در پروژه های بیشتر اکتشاف نفتی در خارج از مرزهای این کشور مشارکت خواهیم داشت.

این مقام نفتی اندونزی در سرانجام گفت: فرآیند مذاکره با طرف ایرانی همچنان در حال اجرا دریافت است و باید با یک شرکت ایرانی شراکت داشته باشیم؛ ضمن اینکه برای داشتن شراکت آماده ایم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 مهر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 533

به "اندونزی، اکتشاف میادین نفتی ایران را سرعت می بخشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اندونزی، اکتشاف میادین نفتی ایران را سرعت می بخشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید