اندونزی، اکتشاف میادین نفتی ایران را سرعت می بخشد

به گزارش تور چین ارزان، به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری تمپو اندونزی، الیا ماسا مانیک مدیر عامل شرکت دولتی نفت و گاز پرتامینا اندونزی گفت: مطمئن هستیم که می توانیم دو میدان نفتی ایران را توسعه و اکتشاف کنیم. این دو میدان نفتی منصوری و آب تیمور هستند.

اندونزی، اکتشاف میادین نفتی ایران را سرعت می بخشد

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

وی توضیح داد: فرآیند اکتشاف و توسعه این دو میدان نفتی طولانی شده است و از وزارت مالی اندونزی درخواست نموده ایم تا به اکتشاف آن سرعت ببخشد.

ماسا گفت: پرتامینا اول بر روی یک میدان نفتی تمرکز خواهد نمود و توسعه میدان دوم بعد از اتمام، مراحل اکتشاف در میدان نفتی اول انجام خواهد گرفت.

مدیر عامل شرکت دولتی نفت و گاز پرتامینا خاطر نشان کرد: اندونزی برای افزایش عرضه نفت نیازمند اکتشاف میادین نفتی است و از میدان نفتی منصوری و آب تیمور می توان در روز 25 هزار بشکه نفت استخراج کرد؛ اما نباید وابسته به آن باشیم.

ماسا گفت: دولت اندونزی در خصوص اضافه شدن شرکای جدید به شرکای فعلی خود استقبال می نماید و در آینده در پروژه های بیشتر اکتشاف نفتی در خارج از مرزهای این کشور مشارکت خواهیم داشت.

این مقام نفتی اندونزی در سرانجام گفت: فرآیند مذاکره با طرف ایرانی همچنان در حال اجرا دریافت است و باید با یک شرکت ایرانی شراکت داشته باشیم؛ ضمن اینکه برای داشتن شراکت آماده ایم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 مهر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 533

به "اندونزی، اکتشاف میادین نفتی ایران را سرعت می بخشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اندونزی، اکتشاف میادین نفتی ایران را سرعت می بخشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید