آشنایی با برج مروارید شرقی شانگهای

شانگهای بزرگترین شهر چین است و یکی از سریعترین شهرهای جهان در مسیر توسعه میباشد، این شهر بزرگ پر از جذابیت های مدرن برای گردشگران است که یکی از آنها برج مروارید شرقی شانگهای (The Oriental Pearl Tower) میباشد.

آشنایی با برج مروارید شرقی شانگهای

در قسمت شرقی رودخانه‌ هانگ پو واقع در پارک پودانگ شانگهای، برج رادیو تلویزیونی مروارید شرقی (The Oriental Pearl Tower) با ارتفاع 468 متر قرار دارد.

وقتی در تور چین در نقطه بالایی این برج بایستید میتوانید شاهد منظره زیبای شهر و همچنین رودخانه محبوب و پرهیاهوی هانگ پو و چشم انداز بینظیر تفرجگاه تاریخی بوند باشید. نام زیبای این برج از 11عدد گوی متصل به هم در سایزهای متفاوتی میباشد که در برج وجود دارد، تاریخ ساخت برج متعلق به سال 1991 میباشد. بلندترین این گوی ها یک ماژول در ارتفاع 350متری میباشد که با کف شیشه ای فضای دل انگیزی را مهیا نموده است. از دیگر امکانات برج میتوان به مکز خرید آن در طبقه پایین، یک هتل با اتاق های رویایی و رستوران گردان اشاره نمود.

اخبار و مقالات مرتبط با "آشنایی با برج مروارید شرقی شانگهای"

به گزارش خبرنگارمهر به نقل از رویترز، بازار سهام آسیا روز پنج‌شنبه اوج گرفتن سهام چین کمک کرد تنش‌های اخیر تجاری تا حدی خنثی شوند.با گمانه‌زنی‌هایی در مورد احتمال حمایت دولت چین از شرکت‌های تکنولوژی داخلی، شاخص شرکت‌های بزرگ شانگهای 2.7 درصد جهش کرد. این آخرین اقدام از سری اقدامات...

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی گروه هنر و تجربه، برنامه نگاهی بر سینمای چین از چهارشنبه 24 الی 26 مرداد در 6 شهر تهران، شیراز، اصفهان، تبریز، کرمان و بابل به طور همزمان برگزار خواهد شد. آیین افتتاحیه این برنامه روز چهارشنبه 24 مرداد ساعت 17 با حضور مقامات سفارت چین، سفرای...

مردم چین بسیار به دورهمی هایشان علاقمندند، میدانی در گذشته در برای مسابقات اسب سواری ساخته شده بود که امروزه بیشتر برای دورهمی های مردم شانگهای به کار میرود و نامی مرتبط هم روی آن گذاشته اند، میدان خلق شانگهای (People s Square)، که در ادامه برایتان بیشتر در مورد آن خواهیم گفت.

به گزارش خبرنگاران به نقل از یونهاپ، مقامات نظامی کره جنوبی ادعا کردند که یک فروند هواپیمای نظامی چین امروز چهارشنبه بدون هماهنگی وارد منطقه شناسایی دفاع هوایی کره جنوبی گردیده است.

به "آشنایی با برج مروارید شرقی شانگهای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با آشنایی با برج مروارید شرقی شانگهای

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید