تور ارزان ترکیه: ترکیه تزریق دُز پنجم واکسن کرونا را شروع کرد

به گزارش تور چین ارزان، ایسنا نوشت: وزارت بهداشت ترکیه ارائه دُز پنجمِ واکسن یادآور (بوستر) کرونا را برای گروه های خاصی از افراد در این کشور شروع نموده است.

تور ارزان ترکیه: ترکیه تزریق دُز پنجم واکسن کرونا را شروع کرد

بهترین تجربه سفر را با تور ارزان ترکیه در خاطراتتان ثبت کنید. از استانبول زیبا تا آنتالیا رویایی و بالون سواری در شهرهای ترکیه تا کلی تفریح دیگر در انتظار شماست، خاطراتی از مردم مهمانواز ترکیه که همیشه در ذهن شما خواهد ماند.

افرادی که حداقل سه ماه قبل دو دُز واکسن چینی سینوواک و بعلاوه دو دُز واکسن بیو.ان.تک را به عنوان چهار دز اول واکسن کرونا دریافت نموده اند، می توانند برای نوبت پنجم (یادآور) وقت بگیرند.

این افراد می توانند هر یک از واکسن های سینوواک، بیو.ان.تک و یا حتی تورکو واک که فراوری داخلی این کشور است را برای تزریق به عنوان دُز یادآور پنجم انتخاب نمایند.

هرچند تا به امروز جزئیاتی درباره افرادی که نیازمند به تزریق دز پنجم یادآور هستند، منتشر نشده است.

تورکو واک، یک واکسن غیرفعال کووید-19 است که پس از دریافت مجوز استفاده اضطراری، خاتمه در دسترس عموم نهاده شد. کارشناسان امیدوارند که واکسن فراوری داخلی ترکیه تردید نسبت به واکسیناسیون را در این کشور از بین ببرد.

به گزارش روزنامه دیلی صباح، تا به امروز بیش از 83 درصد از افراد بالای 18 سال در این کشور دو دُز واکسن کووید-19 و 91.6 درصد تنها یک دُز واحد دریافت نموده اند.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 25 اسفند 1400 بروزرسانی: 25 اسفند 1400 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 2276

به "تور ارزان ترکیه: ترکیه تزریق دُز پنجم واکسن کرونا را شروع کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان ترکیه: ترکیه تزریق دُز پنجم واکسن کرونا را شروع کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید