تفاوت های شخصیتی؛ مردان آناناسی، زنان هلویی!

به گزارش تور چین ارزان، روزنامه خراسان - زهرا وافر: زن و شوهر ها برای آن که بتوانند با صلح، صفا و عشق با یکدیگر زیر یک سقف زندگی کنند، باید هم را بلد باشند! هر زنی قبل از ازدواج باید بداند که دنیای زمخت و نتراشیده مرد ها تا چه حد با دنیای لطیف زن ها فرق می کند و البته که هر مردی هم قبل از وارد شدن به زندگی یک زن، باید با چم و خم روحیات زن و راز و رمز به دست آوردن دل او آشنا شود.

تفاوت های شخصیتی؛ مردان آناناسی، زنان هلویی!

در این مطلب قصد داریم به شکل خلاصه، راجع به تفاوت های روانی و شخصیتی زن ها و مرد ها صحبت کنیم. تفاوت هایی که بسیاری از سوء تفاهم ها را حل می کند و دانستنش علاوه بر زن و شوهرها، برای دختران و پسران دم بخت هم کاربردی خواهد بود. با ذکر این توضیح که چنین نکاتی به طور مطلق برای همه زنان و مردان صدق نمی کند.

مردان کنجکاو و زنان محتاط

خانم ها، محتاط تر و بیشتر به دنبال آرامش و امنیت اند. به همین دلیل است که خانم ها هنگام رانندگی، گاهی روی اعصاب مرد ها می فرایند!

آقایان، حادثه جو و کنجکاو هستند. به همین دلیل احتمال رانندگی پرخطر و کلا انجام هر کار خطرناکی در مرد ها بیشتر است.

شباهت رفتار مردان به آناناس!

شخصیت خانم ها شبیه هلو است! ظاهری نرم و لطیف، اما در عوض، هسته ای محکم دارند. برعکس آن چه عموم مردم فکر می کنند، معمولا خانم ها به لحاظ روانی تاب و تحمل بیشتری دارند.

آقایان به لحاظ شخصیتی کمی تا قسمتی شبیه آناناس هستند! از این نظر که برعکس ظاهر خشن و بی احساس شان، باطنی نرم دارند. مرد ها انگار همان پسربچه هایی هستند که حالا دیگر سبیل درآورده اند!

مرد های مدیر و زنان مراقب

خانم ها دوست دارند از آدم های دور و برشان، مراقبت کنند. به همین دلیل هم آن ها مادر می شوند، مربیان باحوصله ای هستند و پرستارانی شایسته.

مرد ها به طور ناخودآگاه دوست دارند که مدیر باشند و معمولا به مدیریت کردن دیگران هم تمایل نشان می دهند. آن ها در ناخودآگاه شان دوست دارند درست مثل اجدادشان، رئیس قبیله باشند!

مرد های کلی نگر و زنان جزئی نگر

خانم ها، جزئی نگرند و به تمام زوایا و جزئیات هر چیز توجه دارند. جزئیات به ظاهرساده ای مثل لباس چند سال قبل یکی از اقوام در ذهن آن ها می ماند.

آقایان، کلی نگرند. در هر کاری معمولا به کلیات، اهداف، اصول و منطق کار توجه می کنند و به همین دلیل حافظه شان در امور جزئی ضعیف است. پس عجیب نیست اگر مناسبت ها را فراموش کنند.

مردان کم حرف و زنان پرحرف

خانم ها، وقتی احساس مشکل می کنند، مدام صحبت می کنند تا اضطراب خود را تخلیه کنند. پس اگر همسرتان در چنین مواقعی یک ریز حرف می زند، فقط کمی همدلی نشان دهید.

مرد ها به هنگام روبرو شدن با مسائل به غار تنهایی شان می فرایند و کم حرف می شوند تا مسئله را در ذهن خود تحلیل کنند. به همین دلیل است که توصیه می شود، خانم ها به غار تنهایی همسران شان سرک نکشند.

توجه مردان و زنان به ظاهر

خانم ها، توجه زیادی به ظاهر و باطن خود دارند. ممکن است در روز وقت زیادی را صرف تماشای خود در آینه کنند و معمولا با کوچک ترین نشانه بیماری به پزشک مراجعه می کنند.

آقایان، تمرکز و توجه زیادی به ظاهر جسمانی، حالات روحی و حتی مسائل جسمی خود ندارند. ممکن است مردی فوت کند و تازه بعد از مرگش تعیین شود که سال ها به یک بیماری مزمن مبتلا بوده است!

مردان چشمی و زنان گوشی!

خانم ها، بیشتر از راه گوش کردن و شنیدن عاشق می شوند. اگر می خواهید قلب همسرتان را تصاحب کنید، باید کلمات عاشقانه زیادی برای به کار بردن در مکالمات روزمره بلد باشید.

آقایان، بیشتر از راه چشم و دیدن تحت تاثیر قرار می گیرند. به همین دلیل است که برای به دست آوردن دل مردان، اهمیت به ظاهر جسمانی یکی از میانبرترین راه هاست.

مردان و زنان و پیروزیت

خانم ها خوشبختی را در زندگی مشترک پیروز و داشتن روابط صمیمانه و عاشقانه با همسری ایده آل می بینند.

مرد ها خوشبختی را در به دست آوردن شغل، ثروت، احترام و موقعیت اجتماعی چشمگیر می دانند.

منبع: برترین ها
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1390

به "تفاوت های شخصیتی؛ مردان آناناسی، زنان هلویی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفاوت های شخصیتی؛ مردان آناناسی، زنان هلویی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید