رسول پناه: فوتبال ایران دست چند دلال است ، حاضرم در تلویزیون قراردادهای این فصل و فصل قبل را نشان دهم

به گزارش تور چین ارزان، سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: حاضرم در برنامه تلویزیونی شرکت کنم و قراردادهای فصل گذشته و این فصل را نشان بدهم تا همه هواداران بدانند چه اتفاقاتی رخ داده.

رسول پناه: فوتبال ایران دست چند دلال است ، حاضرم در تلویزیون قراردادهای این فصل و فصل قبل را نشان دهم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص سفر این تیم به قطر گفت: خوشبختانه تیم امروز اعزام شد که جا دارد از سفیر ایران در قطر تشکر کنم. قرار است مشکل بازیکنان و کادر فنی ما با همکاری سفارت ایران در قطر حل شود. خوشبختانه همه نفرات تیم ما اعزام شدند.

وی در خصوص آخرین شرایط برانکو و طلب این مربی اعلام کرد: صادقانه می گویم موضوع برانکو نگرانی ما هم هست. اگر یادتان باشد ماه گذشته گفت در چند روز آینده بخش دیگری از مطالبات برانکو را پرداخت خواهیم کرد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: مسائلی در این مدت در باشگاه پیش آمد، مثل مطالبات خارجی ها و ... و به همین دلیل، این را در هیات مدیره مطرح کردیم که یا پول برانکو را پرداخت کنیم یا اینکه تیم را تقویت کنیم که در نهایت تصمیم گرفتیم تیم را تقویت کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: برانکو مربی بزرگی است که پرسپولیس مدیون او است. هواداران عاشق او هستند. دغدغه هیات مدیره این است که طلب وی را پرداخت کند تا این مطالبات به مدیران آینده منتقل نشود. ما تصمیم داشتیم مطالبات بعدی برانکو را همین ماه پرداخت کنیم اما نقل و اننقالات، مجوز حرفه ای، طلب بازیکنان خارجی خودمان باعث شد تا پرداخت طلب این مربی عقب بیفتد.

رسول پناه در خصوص اینکه آیا نمی شد به برانکو بگویند که بیشتر به باشگاه فرصت بدهد گفت: اتفاقا ما قبل از پرداخت اول این درخواست را داشتیم و حتی نامه رسمی دادیم اما او درخواست ما را رد کرد. البته منابع مالی جدیدی ایجاد کردیم و نهایتا تا 2 هفته اینده مطالبات وی را پرداخت خواهیم کنیم. 2 روز پیش نامه زدیم و از او خواستیم 20 روز به باشگاه فرصت بدهد اما هنوز اطلاعی به ما نداده است.

وی تاکید کرد: شاید برانکو به ما فرصت بدهد ولی اگر قبول نکند ما 2 هفته دیگر پول او را پرداخت خواهیم کرد. خوشبختانه ما جابجاییمان را انجام دادیم و هیچ مسئله ای هم پیش نخواهد آمد. اگر یادتان باشد هواداران می گفتند چرا قرارداد رسن را پرداخت نمی کنید. او از ما خواست طلب فصل قبلش را می خواهد، اگر من قرارداد رسن را پرداخت نمی کردم چه اتفاقی می افتاد؟ قول می دهم به زودی طلب برانکو را پرداخت کنیم و از خجالت او هم در می آییم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس که با برنامه ورزش و مردم صحبت می کرد، تاکید کرد: جا دارد از اعضای هیات مدیره به خصوص رغبتی و پیروانی تشکر کنم چون پرسپولیس فعال ترین تیم جابجایی بود. ما نفرات مد نظر سرمربی را جذب کردیم و این نفرات بهترین های تیم خودشان و لیگ فصل گذشته بودند که مطمئنا خوش می درخشند.

رسول پناه در خصوص ترابی اعلام کرد: در ابتدا از زحمات این بازیکن تشکر می کنم. او یک بازیکن با اخلاق است که تصمیم گرفت به قطر برود. با توجه به تحریم های ظالمانه و اتفاقاتی که رخ داد، این بازیکن یک پیشنهاد 20-30 میلیاردی داشته و ترجیح داد آینده زندگی خودش را تامین کند. در گذشته هم شرایط همین بود. مثلا آقایان درخشان و محمدخانی در دوره خودشان راهی قطر شدند اما دیدید که ستاره هایی مثل پیوس و کرمانی مقدم به فوتبال معرفی شدند.

وی تاکید کرد: رونالدو از رئال رفت، کوتینیو از بارسا رفت آیا آنها زانوی غم بغل گرفتند؟ ما باید کاری کنیم ترابی های زیادی بسازیم. اگر بخواهیم در حسرت رفتن ترابی باشیم به بقیه ظلم کردیم. پرسپولیس همیشه پرسپولیس است و به ستاره ها متکی نیست. شک نکنید که باز هم ستاره های دیگری در پرسپولیس ظهور خواهند کرد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه ناراحتی گل محمدی برطرف شده است گفت: گل محمدی یکی از بهترین مربیان لیگ است، ممکن است در خانواده مسائل پیش بیاید، آن روز سرمربی ما ناراحت بود و تحت فشار اما سوء تفاهم ها برطرف شده و او با تیم راهی قطر شده است.

رسول پناه در خصوص علیپور گفت: او فرزند پرسپولیس است و سالها با این تیم قهرمان شده است. علیپور بداند درب باشگاه پرسپولیس همیشه به روی او باز است. ما اسم او را به AFC ارسال کردیم اما متوجه شدم اصلا بحث او پول نبوده است. من دو روز پیش با وکیل وی هم صحبت کردم و گفتم که ما یک سقف پرداخت داریم و می توانیم از علیپور با سقف قراردادمان استفاده کنیم اما وی گفت که علیپور تصمیم گرفته در اروپا بازی کند و اصلا بحثش مالی نیست.

وی تاکید کرد: به هر حال پیشنهادات اروپایی برای این بازیکنان انگیزه ایجاد کرده و ما نمی توانستیم جلوی رفتن برخی از بازیکنان را بگیریم.قرارداد 7 بازیکن جدید ما از سقف قرارداد سال گذشته ما هم کمتر است و هیچ آپشنی هم ندادیم.قرار است فردا کپی تمام قراردادهایمان را برای وزارت ورزش و بازرسی کل کشور ارسال کنم.متاسفانه طی روزهای گذشته در فضای مجازی انتقاداتی وارد شده اما این از عدم اطلاع هواداران است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: متاسفانه یک عده در فضای مجازی در حال جولان دادن هستند. چند روز پیش 7 ساعت با هواداران صحبت کردم و حتی تعدادی از آنها را به دفترم بردم و قراردادها را به آنها نشان دادم. نظر من این است که قراردادها را در فرصت مناسب منتشر کنیم. اگر این کار را انجام بدهیم کسی فرصت حاشیه سازی نخواهد داشت. هواداران باید از همه چیز مطلع باشند تا اجازه فضاسازی به برخی ها در فضای مجازی را ندهند.

رسول پناه یادآور شد: نمی دانم چرا به ناهنجاری هایی که در فوتبال ایجاد شده رسیدگی نمی شود. فساد در فوتبال بیداد می کند! فوتبال ایران دست چند دلال است ! شما نمی دانید چه مسائلی داشتیم. مقابله با دلالها بسیار سخت است. آنها بازار مکاره و رقابت کاذب درست کردند. این 7 بازیکنی که جذب تیم ما شدند واقعا پرسپولیس را دوست داشتند. اولین لازمه حضور در باشگاه پرسپولیس عشق به این تیم است. ما به خیلی ها میدان ندادیم ولی واقعا تحت فشار بودیم. جا دارد از پیروانی و رغبتی تشکر کنم که زیر بار حرف یک عده نرفت.

وی شرح داد: حاضرم در یک برنامه تلویزیونی شرکت کنم و قراردادهای فصل گذشته و این فصل را نشان بدهم تا همه هواداران بدانند چه اتفاقاتی رخ داده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 آبان 1399 بروزرسانی: 5 آبان 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1499

به "رسول پناه: فوتبال ایران دست چند دلال است ، حاضرم در تلویزیون قراردادهای این فصل و فصل قبل را نشان دهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسول پناه: فوتبال ایران دست چند دلال است ، حاضرم در تلویزیون قراردادهای این فصل و فصل قبل را نشان دهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید