رمضانی: تا 4 صبح درگیر بیماری بازیکن مان بودیم اما به حرف ما گوش نمی دهند، دوست ندارم در این فوتبال بمانم

به گزارش تور چین ارزان، سعید رمضانی، سرپرست تیم فوتبال استقلال با انتقاد از برگزاری مسابقات لیگ برتر با وجود شیوع ویروس کرونا، گفت که با جان بازیکنان بازی می گردد.

رمضانی: تا 4 صبح درگیر بیماری بازیکن مان بودیم اما به حرف ما گوش نمی دهند، دوست ندارم در این فوتبال بمانم

سعید رمضانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی تور چین ارزان، درباره شرایط عارف غلامی مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: حال این بازیکن پس از بازی با تراکتور به هم خورد و به بیمارستان اعزام شد. متاسفانه در آزمایش های اولیه او مشکوک به ابتلا به ویروس کروناست. این همه صحبت کردیم که یکسری از بازیکنان کرونا گرفته اند و معلوم نیست چند نفر دیگر نیز دچار آن می شوند اما فایده ای نداشت.

وی اضافه کرد: آقایان گفتند چون نتیجه تست بعدی این بازیکنان منفی شد، باید بازی کنید، در صورتی که معین نمی کند دوباره چند نفر دچار این ویروس می شوند. تست کرونای سیاوش یزدانی روز گذشته مثبت شد، امیرحسین کارگر نیز همینطور و دیشب هم غلامی مشکوک به کرونا شده است. معلوم نیست چرا با جان بازیکنان ما بازی می گردد. چرا باید به هر قیمتی بازی ها برگزار گردد؟ می گویند به خاطر منافع ملی باید بازی کنید، مسئله ای نیست، اما بازیکنان سرمایه های مملکت هستند و نباید با جان آنها بازی گردد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال با انتقاد از برگزاری مسابقات لیگ توضیح داد: این بیماری در بدن نهفته و ممکن است در یک تست نشان داده نگردد و در تست دیگری بروز بدهد. بازیکنان با همه وجودشان برابر تراکتور بازی کردند ولی دیشب متوجه شدیم یک بازیکن دیگر مشکوک به کرونا شده است. هر مدل منطقی که صحبت می کنیم طور دیگری پاسخ می دهند. گفتند چون فقط یک تعداد بازیکن کرونایی دارید از بازیکنان دیگر بهره ببرید، اما نمی بینند که سایر بازیکنان هم این ویروس را گرفته اند؟ الان نمی دانیم بازیکنانی که با یزدانی و غلامی در تماس بودند، کرونا گرفته اند یا نه و دوباره باید تست بگیریم.

رمضانی ادامه داد: اگر شرایط کنونی و این اتفاقات نمی افتاد، در این فوتبال نمی ماندم. کسی به حرف من گوش نمی دهد. به احمد سعادتمند، مدیرعامل استقلال گفتم با این شرایط یک تصمیم بگیرید. استقلال می سوزد، این تیم و بازیکنانش گناه دارند. به چه زبانی صحبت کنم؟ جان خانواده های ابن بازیکنان در خطر است.

وی اظهار داشت: مسئله ای برای بازی کردن نداشته و ترسی هم نداریم، اما شرایط استقلال بحرانی است و کسی درک نمی کند. چرا حرف های بی خود می زنید؟ تا چهار صبح امروز درگیر بیماری غلامی بودیم. نمی دانم چرا به هر کسی می گویم جوابی نمی گیرم. هفته گذشته به سعادتمند گفتم که می خواهم از این فوتبال بروم. اینکه نشد فوتبال. بازی کردن به چه قیمتی؟ به قیمت نابود کردن استقلال؟ بازیکنان استقلال با غیرت خودشان بازی کردند و دیدید که چطور بازی کردند. بازیکنان استقلال پرپر می شوند، اما کسی نمی بیند. بازیکنان و خانواده های شان ابن مدت استرس زیادی دارند چون هر لحظه فکر می نمایند کرونا گرفته اند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در خاتمه گفت: شرایط این روزهای استقلال مثل جنگ شده است؛ کسانی به جنگ رفتند تا از منافع کشور دفاع نمایند. امروز هم بازیکنان استقلال مثل سرباز ار منافع کشور دفاع می نمایند، اما این راهش نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1406

به "رمضانی: تا 4 صبح درگیر بیماری بازیکن مان بودیم اما به حرف ما گوش نمی دهند، دوست ندارم در این فوتبال بمانم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رمضانی: تا 4 صبح درگیر بیماری بازیکن مان بودیم اما به حرف ما گوش نمی دهند، دوست ندارم در این فوتبال بمانم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید