سال آینده شاهد اوج شکوفایی کانون زبان در برنامه های خود خواهیم بود

به گزارش تور چین ارزان، خبرگزاری خبرنگاران-کانون زبان به نقطۀ مطلوبی که مد نظر است نزدیک شده است و در سال آینده شاهد اوج شکوفایی این مجموعه در برنامه های خود خواهیم بود.

سال آینده شاهد اوج شکوفایی کانون زبان در برنامه های خود خواهیم بود

دکتر مهدی علی اکبرزاده، مدیر عامل کانون پرورش فکری در بخشی از وبینار مدیران کانون زبان ضمن قدردانی از زحمات کارکنان و مدرسان این مجموعه گفت: همراهی شما عزیزان در عملیاتی شدن برنامه های کانون زبان با توجه به این که دو سال گذشته را با محدودیت هایی که بیماری کرونا به وجود آورد و فرآیند آموزشی را با شوک بسیار شدیدی روبرو کرد، قابل تقدیر است. بعد از دو سال تلاش و تلاش و به روزرسانی برنامه ها متناسب با شرایط روز و اقتضائاتی که باید به آن توجه می شد نتیجه داد. به نظر من کانون زبان به نقطۀ مطلوبی که مد نظر است نزدیک شده است و در سال آینده شاهد اوج شکوفایی این مجموعه در برنامه های خود خواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، وی ادامه داد: در طول مدت بسیار کوتاهی که دکتر کیانی رهبری این مجموعۀ مهم و تاثیر گذار آموزشی در کشور را بر عهده گرفته اند شاهد تحولات خوب و اثرگذاری در فرآیند برنامه های آموزشی کانون زبان بوده ایم؛ اما نباید توقع داشته باشیم که این تحولات سریع صورت بگیرد زیرا این تحولات در یک فضای آموزشی تحت عنوان کانون زبان ایران احتیاجمند یکسری برنامه ریزی های اساسی و پایه ای است. این مهم از همان روزهای اول در برنامه های کانون زبان دیده شد و با همراهی همۀ شما عزیزان در حال اجرا است.

علی اکبرزاده خود اتکایی کانون زبان در زمینۀ آزمون های آنلاین را یکی از مهمترین اقداماتی که در این حوزه اجرا شده است دانست و گفت: این اقدام، کاری مهم و سنگین بود، خوشبختانه دانش و توانایی همکاران بسیار بالا و قابل اتکا بود و توانستند به خوبی این اتفاق مهم را به ثمر برسانند.

وی ادامه داد: در آستانه مبعث پیامبر (ص) ضروری است برای این خوداتکایی، تبریک ویژه به همۀ شما عزیزان داشته باشم و به این همت والای شما آفرین بگویم، این موفقیت نشان دهنده این است که اگر بخواهیم می توانیم و این خواستن، اراده کردن و به دانش و توانایی خود اتکا داشتن قطعا می تواند ما را در همۀ زمینه ها پیروز کند.

ایشان اضافه کرد: هر چه کانون زبان برنامه هایش را پویاتر، قوی تر، کامل تر و دقیق تر به وسیله شما عزیزان اجرایی کند اثرات ناشی از آن به شما، مرکز شما و زبان آموزان، مدرسان و کلیۀ افرادی که با شما در ارتباط هستند می رسد.

علی اکبرزاده به بعضی از اقداماتی که در حوزۀ نیروی انسانی در کانون زبان اجرا شده است اشاره نمود و گفت: این اقدامات گواه بر این است که کانون زبان یک راستا علمی را شروع نموده و با یک پشتوانۀ علمی اقدامات خود را به ثمر می رساند. زمانی که فعالیت ها و اقدامات علمی باشند همه چیز از جمله محتوا، مخاطب، برنامه ها فضا، امکانات، چگونگی اجرا و ... در نظر گرفته می گردد و باعث می گردد تا کار قابل نتیجه گیری باشد و نمرات داخل کارنامه قرار بگیرد. نهایتا می توانیم نتیجه آن چه که برایش برنامه ریزی شده است را ببینم و براساس نتیجه و بازخوردهایی که می گیریم، برنامه ها، تحولات و اتفاقات نو را محقق سازیم. جهان در حال پیشرفت است و ما باید با این پیشرفت هماهنگ بوده و متناسب با اقتضائات و شرایطی که برای ما تعریف و برنامه ریزی می گردد در کل فرآیندهای آموزشی به سمت جلو حرکت کنیم. البته نباید فراموش کنیم که خود نیز داخل این پیشرفت هستیم و می توانیم در این فرآیند حرفی برای گفتن داشته باشیم.

ایشان ادامه داد: این تعامل در جریان پیشرفت است که پویایی را به وجود می آورد و من فکر می کنم که این فضا در حال حاضر کانون پرورش فکری و کانون زبان وجود دارد.

علی اکبر زاده به مدیران توصیه کرد که در زمینۀ فعالیت های خود با مدیران کل کانون پرورش فکری در تعامل باشند و اضافه کرد: بعضی اوقات از راستا کانون پرورش می توانید بسیاری از مسائل از لحاظ فضا، تبلیغات، تعامل با بخش های اداری و ستادی در داخل استان را حل کنید.

مدیر عامل کانون پرورش فکری در بخش پایانی سخنانش گفت: انتظار دارم که در واپسین روزهای سال 1400 یک خانه تکانی در فرآیندهای کاری تان نیز داشته باشید. نگاه کردن به آن چه که داشتیم و غبارزدایی و شست و شوی آن چیزهایی که احتیاج داریم در سال 1401 آن ها را براق تمیز و تازه ببینیم، بسیار مهم است. اگر فضای فیزیکی را خانه تکانی می کنیم، فضای کاری مان را نیز از لحاظ برنامه ها و محتوای کاری غربالگری، خانه تکانی و غبارروبی کنیم. طبیعت به ما درس می دهد و ما دوست داریم وقتی طبیعت دوباره زنده می گردد فعالیت های ما نیز با طراوت، شاداب و زیبا توام با گل های بهاری باشد. اگر شروع به این شکل باشد نه تنها نوید سالی خوب، بلکه نوید یک قرن خوب را به ما خواهد داد. ما با مطالعۀ قرن گذشته و اتفاقاتی که در آن افتاده است انشاالله قرن نو را به گونه ای دیگر، با شرایط و اتفاقاتی بهتر و اراده ای مصمم تر شروع خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 3 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1401 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 2307

به "سال آینده شاهد اوج شکوفایی کانون زبان در برنامه های خود خواهیم بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سال آینده شاهد اوج شکوفایی کانون زبان در برنامه های خود خواهیم بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید