سرمربی تیم های ملی وودبال بانوان و آقایان تعیین شدند

به گزارش تور چین ارزان، بنا بر فعالیت و عملکرد کارشناسان و اعضا فنی مسابقات قهرمانی کشور وودبال در سال 98، اعضای کادر فنی تیم ملی معین شدند.

سرمربی تیم های ملی وودبال بانوان و آقایان تعیین شدند

با همراهی تور عمان از نگین خاورمیانه مسقط و صلاله دیدن کنید و با زیبایی های خاورمیانه و فرهنگ شیخ نشین ها آشنا شوید .

به گزارش تور چین ارزان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون گلف، بنا بر فعالیت و عملکرد کارشناسان و اعضا فنی مسابقات قهرمانی کشور وودبال در سال 98، کادر فنی تیم ملی به توضیح ذیل با صدور احکام رسمی توسط فدراسیون اعلام شد:

محمد مهدی سعیدی: سرمربی تیم های ملی وودبال

مهدی ترحمی: مربی تیم های ملی

حمیده سرکوبی شیرازی: مربی بانوان

سیما جمال لیوانی: یاری مربی بانوان

در بخشی دیگر نیز اعضا شورای فنی با پیشنهاد انجمن وودبال و معرفی به فدراسیون به توضیح ذیل معین شدند:

داوود آشتیانی، افشین عابد، بهروز صادقی، سارا نوروزی، مریم اکبرزاده و روشنک فرزانی.

مهرداد جمشیدی، دبیر فدراسیون گلف در مورد نحوه برگزاری اردوی انتخابی تیم ملی مطرح کرد: با تشکیل شورای فنی و معین شدن کادر فنی راهنمایی کننده تیم های ملی؛ اعضا شورا و مربیان موظف به اعلام مکانیسم اردوی انتخابی، تعداد مدعوین به اردو، زمان و محل برگزاری این رویداد خواهند بود که پس از اعلام موضوع مذکور به فدراسیون بخشنامه مربوطه و دعوتنامه بازیکنان مدعو صادر و به هیئت ها ارسال می شود.

جمشیدی ضمن آرزوی موفقیت برای تیم ملی منتخب اعزامی به بازی های آسیایی ساحلی سانیا 2020 و تاکید بر حمایت همه جانبه فدراسیون از وودبال بعنوان یک رشته صاحب کرسی و مدال آور؛ خاطرنشان ساخت: تکلیف تیم ملی با نظر اکثریت اعضا شورای فنی که از ترکیبی از افراد ذی صلاح و باتجربه وودبال می باشد؛ معین می شود. سرمربی و مربیان تیم ملی نیز که از برترین و فنی ترین افراد وودبال در کشور می باشند رسالت آماده سازی تیم ملی را برای اعزام به نخستین و بزرگترین رویداد برون مرزی فدراسیون در سال آینده عهده دار خواهند بود. از مربیان و اعضا شورای فنی خواسته شده است تا با شفافیت کامل و بر اساس موازین فنی عینی در مورد نحوه انتخاب برترین نفرات تصمیم گیری کنند و فدراسیون و انجمن وودبال کشور به این تصمیم اعتماد داشته و احترام می گذارد. با حضور بیش از 17 کشور و بیش از 200 شرکت کننده، کسب مدال در بازی های آسیایی ساحلی آسان نخواهد بود اما همت و کیفیت بازی ملی پوشان کشور و تمرینات فنی مربیان دستیابی به این هدف گذاری را ملموس خواهد نمود چراکه هدف گذاری انجمن وودبال و فدراسیون کسب مدال در بازی های آسیایی ساحلی است.

به گزارش تور چین ارزان، اعزام تیم ملی وودبال به بازی های آسیایی سانیا 2020 که در نوامبر سال آینده در بندر سانیای چین برگزار می شود توسط هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک رسما تایید شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 911

به "سرمربی تیم های ملی وودبال بانوان و آقایان تعیین شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی تیم های ملی وودبال بانوان و آقایان تعیین شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید