سیامند رحمان: در مکزیک رکوردشکنی نخواهم کرد

به گزارش تور چین ارزان، قهرمان بازی های پارالمپیک ریو با بیان این که به دنبال رکوردشکنی در مسابقات جهانی مکزیک نیستم، گفت: نظر کادرفنی بر این است که در این رقابت ها وزنه کمتر از 310 کیلوگرم را جا به جا کنم و فشار زیادی به خود وارد نکنم.

سیامند رحمان: در مکزیک رکوردشکنی نخواهم کرد

سیامند رحمان در گفت وگو با تور چین ارزان، درباره آخرین شرایط خود برای شرکت در مسابقات جهانی مکزیک و رکوردشکنی در این رقابت ها، اظهار کرد: در حال حاضر در بهترین شرایط ممکن قرار دارم و خود را برای کسب مدال طلای مسابقات وزنه برداری جهانی مکزیک آماده می کنم. البته این که بگویم در این رقابت ها به دنبال رکوردشکنی هستم یا خیر باید عنوان کنم که نظر کادرفنی بر این است که در این رقابت ها رکوردشکنی انجام ندهم تا فشار زیادی به من تحمیل نشود. به هر حال تمرکز من بر روی بازی های جاکاراتای اندونزی و پارالمپیک 2020 توکیو است و سعی دارم در این دو رویداد مهم رکوردشکنی صورت بگیرد.

وی با بیان این که رکوردی که در مسابقات جهانی مکزیک خواهید زد، آیا در حد همان 310 کیلوگرم است یا پیش بینی کمتری نسبت به این رکورد دارید؟ اظهار کرد: فکر می کنم که طبق نظر کادرفنی رکوردی کمتر از 310 کیلوگرم را در مسابقات جهانی مکزیک جا به جا کنم. ما در طول مدت شش مرحله اردوی آمادگی که داشتیم تمرینات فشرده و سنگینی را برای حضور در مسابقات جهانی مکزیک پشت سر گذاشتیم و قطعا فشار بیش از حد احتمال آسیب دیدگی را زیاد می نماید. بنابراین برای این که بتوانم شرایط خود را برای حضور در رویدادهای آینده نیز حفظ کنم، سعی دارم اولین اولویت خود را در این تورنمنت بر روی کسب مدال طلا متمرکز کنم و بر اساس نظر کادرفنی هر وزنه ای که آنها برای من در نظر می گیرند آن را جابه جا کنم.

سیامند رحمان همچنین درباره حضورش در پارالمپیک توکیو ژاپن، گفت : ژاپن از هم اکنون تبلیغات وسیعی را برای میزبانی المپیک و پارالمپیک 2020 شروع نموده است و من یقین دارم که یکی از بهترین میزبانی ها را در توکیو شاهد خواهیم بود. اگر عمری باقی ماند و دچار آسیب دیدگی نشوم کوشش خواهم کرد در پارالمپیک 2020 افتخارآفرینی کنم.

وی همچنین درباره عنوان بهترین وزنه بردار 2017 که به نام او ثبت شد، گفت : سال جاری مراسمی در ابوظبی برای انتخاب بهترین ورزشکاران در رشته های مختلف برگزار گردید که من بسیار خشنود شدم که در رشته وزنه برداری عنوان بهترین ورزشکار برای ایران بود و من به عنوان نماینده ای از ورزشکاران انتخاب شدم. حس خیلی خوبی بود وقتی شنیدم که به عنوان بهترین وزنه بردار سال 2017 انتخاب شده ام.

سیامند رحمان در سرانجام گفت : امیدوارم که بتوانم در مسابقات جهانی مکزیک بار دیگر افتخار دیگری را کسب کنم و دل مردم را شاد کنم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 991

به "سیامند رحمان: در مکزیک رکوردشکنی نخواهم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیامند رحمان: در مکزیک رکوردشکنی نخواهم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید