شرایط پرسپولیس گل و بلبل نیست، برنامه ریزی AFC غلط بود

به گزارش تور چین ارزان، به گزارش خبرنگاران، افشین پیروانی درباره آخرین شرایط تیم فوتبال پرسپولیس پیش از بازی با الهلال عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: جا دارد به کادر فنی، بازیکنان، هواداران و مسئولان باشگاه تبریک بگویم که در یک شرایط نابرابر توانستیم استقلال تاجیکستان را شکست بدهیم. الان شرایطمان خوب است و تیم تمرین می کند اما مشکلاتی هم وجود دارد.

شرایط پرسپولیس گل و بلبل نیست، برنامه ریزی AFC غلط بود

وی افزود: ملی پوشان از 10 مهر به تیم ملی می فرایند و تا 20 مهر دو بازی دارند. معمولاً چهار، پنج روز قبل از شروع مسابقات به کشوری که بازی داشتیم می رفتیم ولی حالا باید 21 مهر به عربستان برویم. یک روز را هم قرنطینه خواهیم بود و فرصتی برای تمرین نداریم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از شرایطی که کنفدراسیون فوتبال آسیا ایجاد کرده است، یادآور شد: برنامه ریزی غلط AFC برای ما مسائلی ایجاد می کند. فاصله بازی های ملی و لیگ قهرمانان باید حداقل یک هفته می بود. این برنامه ریزی خوب نیست ولی هواداران بدانند تیم در شرایط خوبی تمرین می کند. سه بازی تدارکاتی هم تا قبل از رفتن انجام می دهیم.

پیروانی در ادامه خطاب به هواداران پرسپولیس تاکید کرد: اگر صدایی از کسی در نمی آید و بحثی نمی شود به این دلیل نیست که همه چیزمان گل و بلبل است و مسئله ای نیست. ما هم مسائل زیادی داریم ولی بازیکنان و مربیانی داریم که زحمت می کشند. از سال گذشته طلب داریم. امسال بازیکنی داریم که هیچ دریافتی نداشته است. سعی می کنیم مسائل درون خانوادگی را خودمان حل کنیم.

وی که با برنامه ورزش و مردم مصاحبه می کرد، گفت: رقابت با تیم های صنعتی پولدار سخت است. در این شرایط یارگیری سخت است. بازیکنی که پرسپولیس را رها می کند و به تیم دیگری می رود قطعاً به خاطر شرایط مالی بوده است. دوستان می گویند ما پول بیشتری نداده ایم ولی مردم باهوش هستند و خودشان متوجه می شوند.

پیروانی در پاسخ به این سئوال که آیا جابجایی برای پرسپولیس تمام شده است؟ گفت: بحث بازیکنان داخلی بود که نفرات خوبی گرفتیم؛ کسانی که عاشق پرسپولیس بودند. یحیی گل محمدی سرمربی تیم گفت اجازه بدهید بازیکن خارجی بگیریم که گفتند پرسپولیس در دادگاه کاس، فیفا و کنفدراسیون آسیا پفراینده باز دارد. فدراسیون فوتبال می توانست تعامل بهتری با ما کند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس شرح داد: بهتر بود با تمام قوا به لیگ قهرمانان می رفتیم. تیم هایی بودند که پفراینده باز داشتند ولی به آنها ارفاق شد.

پیروانی با بیان اینکه قانون باید برای تمام تیم ها یکسان باشد، گفت: مگر سال گذشته نبود (قانون منع جذب بازیکن و مربی خارجی). همه تمکین کردیم و کسی بازیکن و مربی نگرفت. چه می شود یک قانون دیگر را می گذارند؟ فدراسیون فوتبال خودش یکی از بزرگترین بدهکاران به ویلموتس است. چرا تیم المپیک و تیم ملی بزرگسالان دو، سه مربی خارجی دارند؟

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 2107

به "شرایط پرسپولیس گل و بلبل نیست، برنامه ریزی AFC غلط بود" امتیاز دهید

1 کاربر به "شرایط پرسپولیس گل و بلبل نیست، برنامه ریزی AFC غلط بود" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط پرسپولیس گل و بلبل نیست، برنامه ریزی AFC غلط بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید