آشنایی با صنعت ماهیگیری کانادا

به گزارش تور چین ارزان، کانادا زمین های ماهیگیری غنی از اقیانوس اطلس و سواحل اقیانوس آرام دارد. بخش هایی از فلات قاره به همراه آب شور به عنوان بانک های ماهیگیری شناخته می شوند ; در آنجا پلانکتون وجود دارد که ماهی ها تغذیه می کنند , زیرا نور خورشید به کف دریا نفوذ می کند. مهم ترین این بانک های ماهیگیری , بانک های بزرگ نیوفاندلند هستند. بانک مرکزی , بانک سیاه , ژرژ بانک (با ایالات متحده) , و تعدادی از بانک های ماهیگیری دیگر در سواحل استان های دریایی یافت می شوند.

آشنایی با صنعت ماهیگیری کانادا

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور قیمت مناسب کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و آبشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

در ساحل اقیانوس آرام , فلات قاره بسیار محدود است , اما جریان های کوهستانی زیادی برای تکثیر آزادماهی مناسب هستند. در رودخانه های شمال و در اقیانوس منجمد , ماهی های زیادی وجود دارند که تعداد زیادی از مردم بومی به غذا وابسته هستند. پس از اواسط قرن نوزدهم , صید بی رویه و کاهش آلودگی منابع ماهی ها را در جنوب کانادا کاهش داد. در واقع دولت کانادا مهلت قانونی برای صید ماهی در سواحل شرقی وضع کرد. بیشتر قراردادهای تنظیم مقررات بین المللی , شرایط را تا حدودی بهبود بخشیده است. برای جبران خسارات ناشی از صید کم تر , قیمت ماهی به شدت افزایش یافت.

خرچنگ دریایی سواحل دماغه برتون , نوا اسکوشیا , کانادا.

اریک هیز صنعت شیلات در طول تاریخ به طور قابل توجهی به ارزش تمامی کالاهای تولیدی در منطقه کمک کرده است. تا دهه 1970 , جوامع کوچک ساحلی در سراسر منطقه کاملا ً وابسته به صنعت ماهیگیری بودند. مهم ترین گونه های صید شده در آب های شرقی عبارتند از: ماهی , ماهی , ماهی , ماهی , ماهی ماهی , ماهی ماهی , ماهی ماهی , ماهی تن , ماهی تن و خرچنگ دریایی. ماهی سالمون و شاه ماهی از سواحل اقیانوس آرام هستند.

انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 26 اسفند 1398 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1002

به "آشنایی با صنعت ماهیگیری کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشنایی با صنعت ماهیگیری کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید