فتاحی: به ناظر بازی گفتیم آماده بازی هستیم اما پرسپولیسی ها قبول نکردند

به گزارش تور چین ارزان، سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: به جلال مرادی گفتیم که تیم مان آماده است و حتی او با پرسپولیسی ها صحبت کردند ولی قبول نکردند بازی نمایند.

فتاحی: به ناظر بازی گفتیم آماده بازی هستیم اما پرسپولیسی ها قبول نکردند

به گزارش خبرنگاران، رضا فتاحی در مورد عدم برگزاری بازی مقابل پرسپولیس گفت: دیشب در جلسه هماهنگی گفتم که اگر قرار است به خاطر ویروس کرونا بازی بدون تماشاگر برگزار گردد، بازی را لغو کنیم و آقای جلال مرادی ناظر بازی هم در صورتجلسه نوشتند که باشگاه سپاهان خواستار لغو بازی است.

وی ادامه داد: پس از مخالفت، کارهای برگزاری بازی را انجام دادیم و از ساعت 2 بعدازظهر هم در لابی هتل بودیم. به طرفداران مان احترام می گذاریم آنها با این تیم شادمان و ناراحت می شوند ولی ازدحام جمعیت بود و نتوانستیم از هتل بیرون بیاییم.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان عنوان نمود: به جلال مرادی گفتیم که تیم مان آماده است و حتی او با پرسپولیسی ها صحبت کردند ولی آنها قبول نکردند بازی نمایند. در بازی فینال هم همین اتفاقات افتاد و 4 ساعت تاخیر در آغاز مسابقه پیش آمد ولی بازی انجام شد. چرا تیم های شهرستانی باید این هزینه ها را بدهند؟ چرا ما نباید از حق میزبانی مان استفاده کنیم؟ طرفداران ما از روزهای قبل تدارک دیده بودند. به خاطر دستوراتی که وجود داشت و رعایت بحث منافع ملی آمدیم ولی با توجه به اینکه آقای مرادی با پرسپولیسی ها صحبت کردند ولی آنها قبول نکردند بازی نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1078

به "فتاحی: به ناظر بازی گفتیم آماده بازی هستیم اما پرسپولیسی ها قبول نکردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتاحی: به ناظر بازی گفتیم آماده بازی هستیم اما پرسپولیسی ها قبول نکردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید