ما آماده مسابقه بودیم، اما پرسپولیسی ها رفتند

به گزارش تور چین ارزان، خبرنگاران/اصفهان مدیر رسانه ای تیم فوتبال سپاهان گفت: با هماهنگی فدراسیون فوتبال و مسئولان آمادگی خود را برای این دیدار اعلام کردیم و صورتجلسه هم شد که ما آماده بازی بودیم، اما تیم فوتبال پرسپولیس رفت.

ما آماده مسابقه بودیم، اما پرسپولیسی ها رفتند

سیامک قلیچ خانی در گفت وگو با تور چین ارزان، در خصوص اتفاقات روز گذشته (یکشنبه 4 اسفند) و لغو دیدار سپاهان با پرسپولیس اظهار کرد: خواسته هواداران به حق بود که این دیدار با حضور هواداران برگزار شود و به زمان دیگری موکول شود، اما بی تدبیری موجب شد، بسیاری از هواداران در مقابل هتل حضور پیدا کنند.

وی ادامه داد: هواداران برابر هتل سد درست کرده بودند و نمی توانستیم به بیرون بیاییم. دوستان نیرویی انتظامی حضور داشت و تلاش داشت تا مسئله با آرامش حل شود و این مسئله زمان برد. از هتل به دوستان سازمان لیگ و هیئت فوتبال استان اصفهان اطلاع دادیم که چنین اتفاقی رخ داده است.

مدیر رسانه ای تیم سپاهان شرح داد: زمانی که برای خروج ما از هتل گرفته شد، باعث شد که دیرتر از زمان معمول به ورزشگاه برسیم و گویا دوستان پرسپولیس گفته بودند که نیم ساعت از آغاز دیدار گذشته است و رفتند.

وی درباره اینکه مسئولان تیم پرسپولیس گفته بودند که ما حرفی برای بازی نداشتیم، اما ناظر و تیم داوری آماده مسابقه نبودند، گفت: صورتجلسه این دیدار اجرا شده و تیم پرسپولیس حاضر نبود وگرنه فدراسیون فوتبال گفته بود که این دیدار چند دقیقه دیگر نیز می تواند تأخیر داشته باشد. من یادِ بازی فینال جام حذفی سال گذشته افتادم، زمانی که تماشاگران تیم پرسپولیس گنجایش ورزشگاه را تکمیل کردند، بازی 4 ساعت به تأخیر افتاد و زمانی که بسیاری از هواداران وزشگاه را ترک کرده بودند اعلام شد بازی انجام می شود و انجام هم شد، اما دیروز گویا کم تحمل بودند.

قلیچ خانی در واکنش به اینکه چرا این اتفاقات فقط در برابر پرسپولیس رقم می خورد، گفت: من در جایگاه قضاوت نیستم و نمی توانم در این خصوص صحبتی کنم.

وی درباره اینکه پرسپولیسی ها معتقد هستند که بازی باید 3 بر صفر به سود پرسپولیس رقم بخورد، تاکید کرد: این موضوع نظر آن ها است. از خود آن ها بپرسید که ما در ورزشگاه حضور داشتیم و با هماهنگی فدراسیون فوتبال و مسئولان آمادگی خود را برای این دیدار اعلام کردیم و صورتجلسه هم شد که ما آماده بازی بودیم، اما تیم پرسپولیس رفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1084

به "ما آماده مسابقه بودیم، اما پرسپولیسی ها رفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ما آماده مسابقه بودیم، اما پرسپولیسی ها رفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید