فرد مشکوک به بیماری کرونا از بیمارستان مرخص شد

به گزارش تور چین ارزان، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از مرخص شدن فرد مشکوک به ابتلا به بیماری کرونا از بیمارستان فارابی اطلاع داد و گفت: حال این فرد خوب شده و دقایقی پیش از بیمارستان مرخص شد.

فرد مشکوک به بیماری کرونا از بیمارستان مرخص شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، آرش نجیمی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اظهار کرد: زمانی که علائم بیماری تداوم داشته باشد، فرد مشکوک به ابتلا به بیماری کروناست و باید تحت مراقبت ویژه قرار بگیرد، اما فرد مشکوک به کرونا که در اصفهان بستری شده بود، از نظر علائم کلینیکی کاملا پاک شده و شرایط جسمی سالم دارد، به همین خاطر از بیمارستان مرخص شد.

وی با بیان اینکه دیگر به جواب آزمایش ویروس شناسی تهراننیازی نیست، گفت: همان طور که پیش از این نیز اعلام شد، بیماری کرونا در بسیاری از مواقع علائمی شبیه سرماخوردگی دارد، اما در صورتی که سرماخوردگی باشد، خود به خود خوب می گردد.

وی قرنطینه کردن فرد مبتلا به بیماری کرونا را به خاطر اقدامات احتیاطی مراقبتی دانست و اضافه کرد: زمانی که مطمئن شدیم فرد سالم است و همه علائم پزشکی او چک شد، اجازه دادیم از بیمارستان مرخص گردد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به استقرار یک تیم از مرکز بهداشت استان در فرودگاه اصفهان بیان نمود: این تیم در فرودگاه مسقر است و به صورت 24 ساعته نظارت و غربالگری گردشگران را انجام می دهد، ضمن اینکه خود کارمندان فرودگاه نیز توجیه شده و آموزش های لازم را دیده اند و در صورت مشکوک بودن به بیماری، تحت مراقبت های ویژه قرار می گیرند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 فروردین 1399 بروزرسانی: 1 فروردین 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1012

به "فرد مشکوک به بیماری کرونا از بیمارستان مرخص شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرد مشکوک به بیماری کرونا از بیمارستان مرخص شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید