فرهاد مجیدی بهترین تصمیم را گرفت و اصول مربیگری را زیر پا نگذاشت

به گزارش تور چین ارزان، رضا رجبی در مصاحبه با خبرنگاران در مورد استعفای فرهاد مجیدی از راهنمایی تیم فوتبال امید ایران گفت: از ابتدا هم معتقد بودم برای مجیدی قبول چنین مسئولیتی زود است. او باید کارش را از تیم های کوچکتر به عنوان سرمربی شروع می کرد و سالها در این فوتبال کسب تجربه می کرد و بعد از آن زیر بار چنین مسئولیتی می رفت. اما حالا او بهترین تصمیم را گرفت و کناره گیری کرد و من از تصمیم او حمایت می کنم.

فرهاد مجیدی بهترین تصمیم را گرفت و اصول مربیگری را زیر پا نگذاشت

وی اضافه نمود: مجیدی راست می گوید که در کارش دخالت می گردد. برخی از تصمیم گیران در فدراسیون ام الفساد فوتبال هستند و آنها می خواستند مجیدی هم مثل خیلی های دیگر آدم خودشان باشد، بله قربان گو باشد و حتی به تیمش بازیکن هم بدهند. اما مجیدی زیر بار این حرف های زور نرفت و در دفاع از اصولش کناره گیری کرد.

ملی پوش سابق کشورمان گفت: از اول هم مثل روز روشن بود که آقایان در فدراسیون فرهاد را آوردند که از محبوبت او نزد طرفداران استقلال سوء استفاده نمایند و پشت نامش پنهان شوند. بعد که او را آوردند خواسته اندک اندک تفکرات و خواسته های شان را به فرهاد تحمیل نمایند که او زیر بار نرفت و خوشا به غیرت فرهاد که با استعفا، اصول را فدای منافع و مصالح خودش نکرد. ای کاش او بیشتر شفاف سازی می کرد.

رجبی گفت: تیم امید به ازبکستان باخت (که البته نباید می باخت) و هجمه سنگینی در کمیته فنی و فداسیون برای مجیدی درست کردند. اما وقتی حسین عبدی با تیم نوجوانان مقابل افغانستان شکست می خورد تا این حد او را تحت فشار نمی گذارند.

پیشکسوت فوتبال ایران توضیح داد: انصافا فدراسیون بهتر از همواره از تیم های پایه حمایت می نماید، اما خروجی این همه حمایت چیست؟ در کمیته فنی ما چه می گذرد؟ سالهاست که اعضای کمیته فنی تغییر نکرده اند و هیچ خروجی در این فوتبال نداشته ایم. حاصل سالها بودن آقایان محصص و معینی در کمیته فنی چیست به جز میراثی است که از کی روش باقی مانده و لیگ را هم تحت تاثیر قرار داده. یعنی یک فوتبال کاملا تدافعی و کم گل.

رجبی توضیح داد: حالا که فرهاد با دو انتخاب اشتباه در استقلال و تیم امید به بن بست خورد، برای آن که ثابت کند تشنه مربیگری است و مربیگری دغدغه و اولویت اولش است، باید مثل عنایتی، برهانی، اکبرپور و خیلی های دیگر برود و از تیم های کوچکتر و حتی خارج از تهران کارش را آغاز کند و یا مثل جباری به عنوان یاری در تیم های دیگر به تجربه اندوزی بپردازد. فرهاد خیلی جوان است و سالهای زیادی برای کار کردن زمان دارد و نباید برای رفتن به ویترین اول فوتبال عجله کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 آبان 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 686

به "فرهاد مجیدی بهترین تصمیم را گرفت و اصول مربیگری را زیر پا نگذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرهاد مجیدی بهترین تصمیم را گرفت و اصول مربیگری را زیر پا نگذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید