قدوس: به هیچ وجه مشکل گلزنی نخواهیم داشت

من نگرانی برای گل زدن مهاجمان در تیم ملی ندارم.ما مهاجمان خوبی در تیم ملی داریم و به هیچ عنوان مشکل گلزنی نخواهیم داشت. ما باید کوشش مان را بیشتر کنیم و هر روز عملکردمان بهتر از روز قبل باشد.

قدوس: به هیچ وجه مشکل گلزنی نخواهیم داشت

به گزارش خبرنگاران ،سامان قدوس در مصاحبه ای بعد از دیدار برابر ونزوئلا گفت:بازی مقابل ونزوئلا خیلی خوب و مفید بود و این تیم حریف خوبی بود.این تیم خیلی خوب بازی می کرد و می جنگید.اما من معتقدم باید بهتر بازی کنیم و البته شایسته برد بودیم و از موقعیت هایی که به دست آوردیم برای گلزنی به خوبی استفاده نکردیم.اگر از موقعیتهایمان به خوبی استفاده می کردیم می بایست با تعداد گل های بیشتری برنده مسابقه می شدیم.ما برای بازی بعدی باید آماده شویم و با بازی های بیشتری به مسابقات بزرگ جام ملت های آسیا قدم بگذاریم.

وی در ادامه اضافه کرد:من نگرانی برای گل زدن مهاجمان در تیم ملی ندارم.ما مهاجمان خوبی در تیم ملی داریم و به هیچ عنوان مشکل گلزنی نخواهیم داشت. ما باید کوشش مان را بیشتر کنیم و هر روز عملکردمان بهتر از روز قبل باشد.

قدوس در ادامه گفت:ما همیشه با مشکلاتی در زمینه آماده سازی سر و کار داریم که نمی دانم چگونه باید با آن کنار بیاییم.اما کادر فنی تیم ملی در هر اردو و تورنمنت تمام کوشش خود را برای افزایش تمرکز بازیکنان به کار می بندند که این برای ما خیلی خوب است.

هافبک – مهاجم تیم ملی در انتها گفت: خیلی خوشحالم که اینجا هستم و در آستانه مسابقات بزرگ جام ملت های آسیا هستیم.من با تمام وجودم می خواهم بازی ها و عملکرد خوبی در این مسابقات داشته باشم.

3-220

منبع: ایران ورزشی

به "قدوس: به هیچ وجه مشکل گلزنی نخواهیم داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قدوس: به هیچ وجه مشکل گلزنی نخواهیم داشت"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید