قطعی شدن ثبت نام 54 داوطلب میاندوره ای مجلس خبرگان در تهران

به گزارش تور چین ارزان، تهران (پانا) - به گفته رئیس ستاد انتخابات استان تهران در مجموع 7 روز ثبت نام داوطلبین میاندوره ای مجلس خبرگان در تهران 54 داوطلب ثبت نام نهایی شدند.

قطعی شدن ثبت نام 54 داوطلب میاندوره ای مجلس خبرگان در تهران

شکرالله حسن بیگی در خصوص شرایط ثبت نام داوطبین انتخابات میاندوره ای مجلس خبرگان، گفت: ثبت نام از داوطلبین انتخابات میاندوره ای مجلس خبرگان از 13 فروردین تا 19 فروردین ساعت 18 ادامه داشت.

وی اضافه نمود: در پی رحلت آیات امینی،تسخیری و بطحایی، سه کرسی از 16 کرسی خبرگان در استان تهران خالی شده که در انتخابات 28 خرداد شرایط این سه کرسی معین می گردد.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران بیان کرد: در مجموع 7 روز ثبت نام 54 داوطلب ثبت نام نهایی و قطعی شدند و پرونده یک داوطلب در حال آنالیز است که در صورت تکمیل ثبت نام 55 داوطلب نهایی می گردد.

حسن بیگی گفت: آنالیز صلاحیت ها و بقیه موارد مرتبط با داوطبین مجلس خبرگان به عهده شورای نگهبان است و فقط در جلسه ای با حضور هیئت نظارت استان تهران با حضور آقای فرهاد رهبر در خصوص تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان، زمان و نحوه استفاده این نامزدها از ظرفیت صدا و سیما برای تبلیغات تصمیم گیری می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 13 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 13 اردیبهشت 1400 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1873

به "قطعی شدن ثبت نام 54 داوطلب میاندوره ای مجلس خبرگان در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطعی شدن ثبت نام 54 داوطلب میاندوره ای مجلس خبرگان در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید