محکومیت پارس جنوبی در پرونده شکایت بازیکن هندی

به گزارش تور چین ارزان و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، آرای جدید صادره از سوی کمیته تعیین شرایط بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال به شرح زیر است:

محکومیت پارس جنوبی در پرونده شکایت بازیکن هندی

* با توجه به شکایت امیر شبانی چشمه خسروی از باشگاه پارس جنوبی جم، این باشگاه به پرداخت مبلغ 380 میلیون ریال بابت اصل خواسته به انضمام 8 میلیون و 284 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

* در پی شکایت امید سینک از باشگاه پارس جنوبی جم، این باشگاه به پرداخت مبلغ 2 میلیارد و 250 میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ 49 میلیون و 50 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

* براساس رای صادر شده در پرونده شکایت میثم رضایی از باشگاه نساجی مازندران، این باشگاه به پرداخت مبلغ 550 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 11 میلیون و 990 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

* در پی شکایت سوزان ستوده از باشگاه ذوب آهن اصفهان، کمیته شرایط دعوای خواهان را با توجه به استرداد دادخواست مردود گفت.

* در پرونده شکایت مهدی مهرگانی از باشگاه پارس جنوبی جم، این باشگاه محکوم به پرداخت مبلغ 475 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 10 میلیون و 355 هزار ریال بابت هزینه دادرسی محکوم در حق خواهان شد.

* با توجه به شکایت محمدرضا زینال خیری از باشگاه نساجی مازندران، این باشگاه به پرداخت مبلغ 650 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 14 میلیون و 170 هزار ریال بابت هزینه دادرسی محکوم شد.

* در پی شکایت مهدی شنه مطلق از باشگاه پارس جنوبی جم، این باشگاه به پرداخت مبلغ 184 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 4 میلیون و 33 هزار ریال بابت هزینه دادرسی محکوم شد.

آرای صادره ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1246

به "محکومیت پارس جنوبی در پرونده شکایت بازیکن هندی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محکومیت پارس جنوبی در پرونده شکایت بازیکن هندی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید