معرفی سرمربیان تیم های ملی کاراته رده های پایه دختران

به گزارش تور چین ارزان، سرمربیان تیم های ملی کاراته نوجوانان، جوانان و امید دختران تعیین شدند.

معرفی سرمربیان تیم های ملی کاراته رده های پایه دختران

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، با پیشنهاد امینی نایب رئیس بانوان و حکم سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون، ستاره موسوی به نام سرمربی تیم ملی امید و لیلا بهرامی به نام سرمربی تیم ملی نوجوانان و جوانان دختران منصوب شدند.

پس از انتصاب هایی که از سوی رئیس فدراسیون انجام شد، فرخناز ارباب هم حکم سرمربیگری تیم ملی بزرگسالان بانوان را از رئیس فدراسیون دریافت کرد و در نهایت فرایند برگزاری انتخابی تیم های ملی پایه دختران هم همانند پسران در این جلسه به شرح زیر اعلام شد:

پس از مشخص شدن نفرات اول تا سوم مشترک قهرمانی کشور، یک دور انتخابی دیگر در همان روز با حضور نفرات سوم مشترک و یک یا دو نفر دیگر از بین نفرات پنجم تا هشتم (با تصمیم کادر فنی) به رقابت می پردازند تا از بین آن ها یک نفر به اردوی تیم ملی راه یابد. در مجموع نفر اول و دوم مسابقات قهرمانی کشور به همراه نفر انتخاب شده انتخابی مرحله دوم که همان روز برگزار می شود به اردوی تیم ملی کاراته راه پیدا می کنند. لازم به ذکر است مسابقات انتخابی مرحله دوم هر وزن بعد از مسابقات وزن بعدی برگزار می شود.

همچنین در این جلسه تصمیم گرفته شد که سرمربیان جهت تکمیل کادر فنی خود از مربیان سازنده هم استفاده کنند.

مسابقات قهرمانی کشور رده های سنی پایه دختران به منظور تشکیل تیم های ملی پایه و حضور در مسابقات آسیایی طی روز های 21 الی 23 مهر ماه در استان زنجان برگزار می شود و مسابقات آسیایی هم از 28 آذر الی یک دی ماه در آلماتی قزاقستان برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 2127

به "معرفی سرمربیان تیم های ملی کاراته رده های پایه دختران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی سرمربیان تیم های ملی کاراته رده های پایه دختران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید