نیکو کواچ: مایل بودم ریبری و روبن را در 25 سالگی در اختیار داشتم

نیکو کواچ در هفته سرنوشت ساز بوندس لیگا استرس ندارد.

نیکو کواچ: مایل بودم ریبری و روبن را در 25 سالگی در اختیار داشتم

به گزارش خبرنگاران، نیکو کواچ در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل اینتراخت فرانکفورت در هفته پایانی رقابت های بوندس لیگای آلمان، نشان داد نگرانی خاصی بابت از دست دادن فزونی 2 امتیازی در صدر جدول ندارد.

سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ در این باره گفت: خامس روز شنبه نمی تواند بازی کند. نویر پیشرفت خوبی داشته اما هدف او حضور در دیدار فینال جام حذفی است. مارتینس فردا به تمرینات برمی گردد و کیمیش با وجود حضور کم در تمرینات وضعیت خوبی دارد.علاقه ای به بحث های مطرح شده درباره مربی فصل بعد تیم ندارم. ما شانس این را داریم که روز شنبه قهرمان لیگ شویم و تمام تمرکزم را روی این موضوع گذاشته ام. هنوز 2 سال دیگر از قرارداد من باقی مانده و می خواهم آن را به انجام برسانم. منتظر انجام کارهای پیش رو هستم. بعد از بازی مقابل دوسلدورف در پاییز پیشرفت خوبی داشته ایم و تنها در 2 بازی مقابل لورکوزن و لیورپول شکست خوردیم.

او در ادامه گفت: جدایی روبن و ریبری ناراحت کننده است. دوست داشتم آن ها را در 25 سالگی در اختیار داشتم، نه در 35 سالگی. من به شما نخواهم گفت چه کسی بازی خواهد نمود. این یک فینال است و من فکر می کنم تیم انگیزه مضاعفی دارد. شما می توانید زیاد صحبت کنید اما سخت ترین کار، پیاده کردن ایده هاست. ما در حال گذار هستیم. توسعه و پیشرفت تیم در راستا صحیحی است.اگر فصل بعد اینجا نباشم کماکان به سبک گذشته زندگی خواهم کرد. پول در زمره اهداف اولیه من نیست.می خواهم عناوینی را کسب کنم و عملکرد خوب ارائه دهم. هرگز از کوشش دست نکشیده ام و در آینده هم این گونه خواهد بود.دنیا باید با رفتار ما بهتر گردد. احتیاج داریم همدلی بیشتری نسبت به یکدیگر داشته باشیم. وقتی درباره همدیگر صحبت می کنیم، موظفیم استاندارها را رعایت کنیم. مقابل اینتراخت برای برد بازی می کنیم. نمی خواهیم به نتایج سایر تیم ها توجه کنیم.فرانکفورت هم به برد احتیاج دارد و رو به جلو بازی می نماید.کار آسانی در پیش نخواهیم داشت. فرانکفورت در این فصل پیشرفت بسیار خوبی داشته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 1 مرداد 1398 شناسه مطلب: 367

به "نیکو کواچ: مایل بودم ریبری و روبن را در 25 سالگی در اختیار داشتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیکو کواچ: مایل بودم ریبری و روبن را در 25 سالگی در اختیار داشتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید