همکاری های دو جانبه حقوق بشری و قضایی ایران و اندونزی گسترش می یابد

به گزارش تور چین ارزان، خبرنگاران: معاون دبیر ستاد حقوق بشر کشورمان با مدیرکل حقوق بشر وزارت امور خارجه اندونزی که در رأس یک هیئت دیپلماتیک به ایران آمده است دیدار و مصاحبه کردند و بر گسترش همکاری های دو جانبه حقوق بشری و قضایی ایران و اندونزی تاکید کردند.

همکاری های دو جانبه حقوق بشری و قضایی ایران و اندونزی گسترش می یابد

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگاران، معاون دبیر ستاد حقوق بشر کشورمان با مدیرکل حقوق بشر وزارت امور خارجه اندونزی که در رأس یک هیئت دیپلماتیک به ایران آمده است دیدار و تبادل نظر کرد. این دیدار در راستای گسترش همکاری های قضایی و حقوق بشری میان ایران و اندونزی و به منظور آشنایی بیشتر دو طرف، خصوصاً طرف اندونزیایی با فعالیت های ستاد حقوق بشر و سیستم قضایی کشورمان انجام شد.

در این دیدار خسرو حکیمی، معاون دبیر ستاد حقوق بشر، ضمن تشریح سیستم قضایی کشورمان برای طرف اندونزیایی مکانیزم عملکرد و فعالیت ستاد حقوق بشر را تبیین نموده و بعضی از فعالیت های این ستاد را بر شمرد.

در این دیدار همچنین، محمد انشور مدیر کل حقوق بشر وزارت خارجه اندونزی نیز ضمن تشریح سیستم قضایی کشورش، فعالیت های حقوق بشری اندونزی را که در قالب یک کمیسیون مستقل انجام می گردد را تشریح کرد.

در ادامه دو طرف با تکیه بر اشتراکات اسلامی زیادی که میان ایران و اندونزی وجود دارد و با تاکید بر اهمیت راه یافتن آراء و نظرات کشورهای اسلامی در مجامع بین المللی، بر گسترش همکاری های دو جانبه حقوق بشری و قضایی تاکید کردند.

منبع: تسنیم
انتشار: 8 مهر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 524

به "همکاری های دو جانبه حقوق بشری و قضایی ایران و اندونزی گسترش می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همکاری های دو جانبه حقوق بشری و قضایی ایران و اندونزی گسترش می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید