پیشی دریافت تعداد ثروتمندان چینی از آمریکایی ها

به گزارش تور چین ارزان، بانک کردیت سوئیس گزارش داد: برای نخستین بار تعداد ثروتمندان چینی از تعداد ثروتمندان آمریکایی بیشتر شده است.

پیشی دریافت تعداد ثروتمندان چینی از آمریکایی ها

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

به گزارش گروه مالی تور چین ارزان، بانک کردیت سوئیس گزارش داد که تعداد ثروتمندان چینی برای نخستین بار از تعداد ثروتمندان آمریکایی بیشتر شده است.

به گزارش راشاتودی، این بانک سوئیسی در گزارش سالانه خود درباره افراد ثروتمند خاطرنشان کرد که سال جاری و برای نخستین بار تعداد افراد چینی ثروتمند در دهک بالای جمعیت دنیا بیشتر از افراد آمریکایی شده است.

نانت هچلر فیدهرب، مدیر بخش تحقیقات و امور مالی بانک کردیت سوئیس، می گوید علیرغم تنش های تجاری بین چین و آمریکا طی 12 ماه گذشته این دو کشور عملکرد قوی در زمینه فراوری ثروت داشته اند.

بر اساس تحقیق این بانک سوئیسی تعداد میلیونر های دنیا 1.1 میلیون نفر افزایش یافته و به 46.7 میلیون نفر رسیده است و این افراد 158.3 هزار میلیارد دلار معادل 44 درصد کل ثروت دنیا را در اختیار دارند.

آمریکا بیش نیمی از این 1.1 میلیون نفر میلیونر جدید را به خود اختصاص داده و شاهد شکل دریافت 675 هزار میلیونر جدید بوده است.

در عین حال استرالیا، انگلیس و ترکیه شاهد کاهش تعداد ثروتمندان خود بوده و به ترتیب 124 هزار، 27 هزار و 24 هزار نفر از تعداد ثروتمندان در این کشور ها کاسته شده است.

در گزارش کردیت سوئیس تعداد افراد با ثروت بالای صد میلیون دلار 55 هزار و 920 نفر و تعداد افراد با ثروت بالای 500 میلیون دلار 4 هزار و 830 نفر برآورد شده است.

این بانک پیش بینی نموده ثروت افراد ثروتمند دنیا طی 5 سال آینده 25 درصد افزایش یافته و به 459 هزار میلیارد دلار برسد و تعداد آن ها به 63 میلیون نفر افزایش یابد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 آبان 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 623

به "پیشی دریافت تعداد ثروتمندان چینی از آمریکایی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشی دریافت تعداد ثروتمندان چینی از آمریکایی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید