آسیا

خبرنگاران نگران مسافرت ها به قم و گسترش دوباره کرونا هستیم

قم - خبرنگاران - رییس دانشگاه علوم پزشکی قم تاکید نمود: نگران مسافرت ها به قم هستیم و این مسافرت ها موجب می گردد تا افرادی که ناقل بیماری کرونا هستند بار دیگر این ویروس را در سطح شهر گسترش دهند.

22 مرداد 1399

سروش احمدی: از مسافرکشی من استفاده سیاسی نکنید!

سروش احمدی در خصوص واکنش های زیاد به پخش فیلم مسافرکشی اش گفت: نمی دانم چرا مسافرکشی ام باعث غافلگیری شده است؟ کار کردن عار نیست و از دیوار کسی بالا نرفته ام. به عنوان یک ایرانی می دانم شرایط کشور در حال حاضر به گونه ای است که مجبورم برای سیر کردن شکمم کار...

22 مرداد 1399

سید حسن نصرالله سخنرانی می کند

به گزارش خبرنگاران به نقل از العهد، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان طی هفته جاری سخنرانی می کند.

22 مرداد 1399

فرهادیان: ملی پوشان المپیکی از لحاظ روانی افت نموده اند، نظر ساعی و عسکری شروع هر چه زودتر تمرینات است

رئیس سازمان تیم های ملی تکواندو گفت: در حال حاضر علاوه بر اینکه بچه ها از لحاظ بدنی افت نموده اند، از لحاظ روحی نیز دچار آسیب شده اند.

21 مرداد 1399

طرح امکان سنجی بازارهای هدف صنایع دستی خراسان شمالی تدوین می گردد

سرپرست معاونت صنایع دستی خراسان شمالی از تهیه و تدوین طرح مطالعه و امکان سنجی بازارهای هدف صنایع دستی استان اطلاع داد.

20 مرداد 1399

فارن پالسی: ملک سلمان به آمریکا پیشنهاد حمله به قطر را داده بود

مجله آمریکایی فارن پالسی نوشت که پادشاه عربستان به رئیس جمهوری آمریکا پیشنهاد حمله به قطر را عنوان کرد، ولی وی به شدت با این پیشنهاد مخالفت نموده است.

19 مرداد 1399

خط فقر در تهران به 4.5 میلیون تومان رسید

براساس بررسی های مرکز پژوهش های مجلس، خط فقر خانوارهای چهار نفره در شهر تهران ظرف 2 سال اخیر، از 2.5 میلیون تومان به 4.5 میلیون تومان رسید یعنی 80 درصد افزایش یافت.

18 مرداد 1399

وعده گروه 20 برای اختصاص 21 میلیارد دلار با هدف مقابله با ویروس کرونا

گروه 20 شامل اقتصادهای ثروتمند و نوظهور دنیا وعده داده است تا 21 میلیارد دلار برای مقابله با شیوع ویروس کرونا اختصاص دهد.

17 مرداد 1399

نماد وفاداری در ووهان ، یک سگ چشم انتظار صاحبی که خودکشی کرد

این سگ وفادار حدود یک هفته کنار نرده های پلی در شهر ووهان چین نشست و منتظر ماند تا صاحبش برگردد؛ مردی که روز 30 می با پریدن از پل به زندگی خود انتها داد.

17 مرداد 1399

ترامپ دوباره از ایران به خاطر آزادی مایکل وایت تشکرکرد

به گزارش خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بار دیگر از ایران بابت آزادی مایکل وایت تشکر کرد.

16 مرداد 1399

کرونا شیوه عرضه کتاب را تغییر داد، بازگشت مطالعه به صدر لیست اوقات فراغت

محمدسعید ذکایی، نویسنده، مترجم و استاد جامعه شناسی دانشگاه علامه طباطبائی در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران ، درباره تاثیر کرونا بر کیفیت و کمیت عرضه کتاب در جامعه گفت: هرچند باتوجه به درجریان بودن کرونا، نمی توان درباره ادامه فعالیت کتاب فروشی ها -به...

16 مرداد 1399

دستگاهی که مکانهای عمومی را ضد عفونی می نماید

محققان در یک شرکت دانش بنیان دانشگاه صنعتی امیرکبیر پیروز به فراوری دستگاه اوزن ایزر شده اند که برای ضد عفونی کردن اماکن مختلف به کار می رود.

16 مرداد 1399

پیشنهادات جدید AFC برای برگزاری لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش خبرنگاران، امروز قرار است جلسه مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا با فدراسیون های غرب این قاره برای آنالیز تاریخ و نحوه برگزاری ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به صورت تله کنفرانس برگزار گردد.

15 مرداد 1399

اصلاحات فدراسیون جهانی به سود کاراته ایران، علیپور المپیکی می شود؟

با تصمیم جدید فدراسیون جهانی برای رقابت های کسب سهمیه المپیک، کاراته ایران این شانس را دارد که یک سهمیه دیگر در بخش بانوان به دست آورد تا تعداد سهمیه های کشورمان از طریق رنکینگ به عدد 5 برسد.

14 مرداد 1399

هیات رئیسه خانه مطبوعات خراسان رضوی انتخاب شد

خبرنگاران/خراسان رضوی هیات رئیسه خانه مطبوعات و رسانه های استان خراسان رضوی در نخستین جلسه هیات مدیره این موسسه انتخاب شد.

14 مرداد 1399

قنبرزاده: اگر اعضای فدراسیون تغییر رویه ندهند تغییرشان می دهند!

به گزارش خبرنگاران، منصور قنبرزاده درباره شرایط اساسنامه فدراسیون فوتبال گفت: ساز و کار تعیین است. بند 2 ماده 30 اساسنامه فعلی می گوید برای اصلاح اساسنامه یکی از اعضای مجمع می تواند پیشنهاد بدهد و زمانی قابل طرح است که حداقل 10 نفر این پیشنهاد را تایید...

13 مرداد 1399

پاسخ ایران به لغو معافیت های هسته ای چه خواهد بود؟

خبرنگاران- ایران در پاسخ به لغو معافیت های هسته ای از سوی آمریکا، موضع نسبتا آرامی گرفته است. اما این آرامش به این معنا نیست که ایران پاسخی به اقدام تازه آمریکا نخواهد داد. ظاهرا ایران در حال آنالیز گزینه های خود برای پاسخ دادن به آمریکا در ماه های آینده...

12 مرداد 1399

معرفی برترین کتاب های اسفندماه در موضوعات زبان و هنر

به گزارش خبرنگاران ، در اسفند ماه 1398 در گروه زبان زیرشاخه های زبان فارسی 87 کتاب، زبان شناسی عمومی 9 کتاب و زبان های دیگر 148 مورد داوری قرار گرفت. همچنین در گروه هنر زیرشاخه کلیات هنر 19 کتاب، معماری و شهرسازی 67 کتاب، هنرهای تجسمی 52 کتاب، موسیقی 26 کتاب، تربیت...

11 مرداد 1399

دیپلمات آمریکایی: اقدامات روسیه در قطب شمال ناتو را تهدید می نماید

معاون وزیر امور خارجه آمریکا در امور اروپا و اورآسیا گفت که اقدامات و فعالیت های روسیه در قطب شمال، پیمان آتلانتیک شمالی را تهدید می نماید.

7 مرداد 1399

درخواست چهار تیم خصوصی لیگ برتر برای تعطیلی مسابقات

تعدادی از باشگاه های لیگ رجحان خواهان تعطیلی باقی مانده این مسابقات شدند.

5 مرداد 1399
تعداد: (892)