اخبار و مقالات مالزی

آشنایی با ارتفاعات کامرون (Cameron Highlands) در تور مالزی

مالزی پر از جاذبه های گردشگری مختلف است، جاذبه های طبیعی، مدرن و تاریخی که هزکدام جذابیت های خود را دارد، ارتفاعات کامرون (Cameron Highlands) مالزی از جمله جذابترین های این کشور به شمار میرود که همه نوع جاذبه ای در آن یافت میشود، طبیعتی شگفت انگیز که با مزارع...

27 اردیبهشت 1397

در سفر به پنانگ این نقاط دیدنی را ببینید

پنانگ جزیره ای شگفت انگیز است و پر از جاذبه های گردشگری متنوع که نمیتوان از آنها گذشت، در ادامه مقاله میخواهیم چند تا از بهترین جذابیت های پنانگ را معرفی کنیم که توصیه میکنیم آنها ار از قلم نیاندازید، پنانگ شهری رنگارنگ با معماری متنوعی و خوراکی های...

20 اردیبهشت 1397

اجاره ماشین در مالزی

برای این که بتوانید در وقت خود در تور مالزی صرفه جویی کنید، می‌توانید با رعایت نکات ایمنی یک اتومبیل کرایه کنید. اجاره ماشین در مالزی به استان خاصی ربطی ندارد و در هر استانی از این کشور این کار را انجام بدهید، به نفع شما خواهد بود.

11 دی 1396

تفریحات مالزی

مالزی یکی از زیباترین کشورهای آسیایی است که در بین گردشگران ایرانی هم محوبیت بالایی دارد. یکی از دلایل سفر با تور مالزی، تفریحات شادی است که در این کشور برای گردشگران مهیا شده است.

6 دی 1396

هتل نووتل کوالالامپور

هتل نووتل یکی از برترین هتل‌های 4 ستاره تور کوالالامپور برای بازدید از جاذبه‌های متنوع است. در این مقاله شما را با امکانات و خدمات رفاهی این هتل آشنا خواهیم کرد.

3 مهر 1396

بهترین هتل مالزی

بهترین هتلی که می‌توانید در تور مالزی یک اقامت آرام و لوکس را تامین خواهد کرد، هتل دانا لنکاوی می‌باشد. هتل دانا لنکاوی دارای درجه بندی 5 ستاره بوده که امکانات و خدمات رفاهی عالی برای تجربه یک اقامت عالی دارد.

3 مهر 1396

راهنمای سفر به مالزی

مالزی از زیباترین کشورهای قاره آسیا برای بازدید از جاذبه‌هایی منحصربه‌فرد است. تور مالزی می‌تواند یک سفر عالی و آسانی باشد، اگر در مورد این کشور کمی اطلاعات داشته باشید.

31 شهریور 1396