تشبیه پسربایدن به عمو اسکار توسط دختر ترامپ

به گزارش تور چین ارزان، تهران (پانا) - ایوانکا ترامپ در پیغام خداحافظی خود، از کارهایش برای خانواده های آمریکایی تمجید کرد و جونیور، پسر رئیس جمهور، جو بایدن را به عمو اسکار، شخصیتی در یکی از انیمیشن های دیزنی، تشبیه کرد.

تشبیه پسربایدن به عمو اسکار توسط دختر ترامپ

به گزارش ایسنا به نوشته ایندیپندنت، ایوانکا ترامپ در توییتر از موفقیت ها و دستاوردهای خود نوشت اما برادر بزرگترش، دونالد ترامپ جونیورز، در مطلبی عجیب در اینستاگرام به رئیس جمهور منتخب حمله کرد. در مطلب پسر ترامپ آمده است: یادتان می آید اسکار در انیمیشن شیرشاه با حقه بازی به پادشاهی رسید؟ و سرزمین پرافتخار پادشاهی به دست کفتارها افتاد؟ و شیرها همگی هر آنچه را داشتند و ساخته بودند از کف دادند؟ صرفا پرسیدم. منظوری ندارم.

اما ایوانکا همزمان با ترک واشنگتن دی سی به سوی فلوریدا، برای جو بایدن شجاعت و قدرتمندی آرزو کرد و گفت: برای آینده هیجان دارم. او نوشت: برای من مایه افتخار است که در مدتی از زندگی ام با مشورت دادن به رئیس جمهور، به کشورم خدمت کردم. به واشنگتن آمدم تا در راه خدمت به خانواده های آمریکایی بکوشم و حالا که می روم احساس می کنم به هدفم رسیده ام. امیدوارم اوضاع آمریکا بهتر و بهتر گردد و اطمینان دارم که می گردد. امیدوارم در این کشور تفاوت ها را به رسمیت بشناسیم و نقاط اشتراک را پیدا کنیم. بدین ترتیب همیشه بهترین کشور جهان خواهیم بود.

عده ای حدس می زدند که خود ایوانکا ترامپ نامزد انتخابات ریاست جمهوری می گردد و بعضی نیز می گفتند که در سال 2022 می تواند در فلوریدا با سناتور مارکو روبیو به رقابت درون حزبی بپردازد.

ایوانکا ترامپ افزوده است: چهار سال گذشته برای من مرحله ای فوق العاده از زندگی بوده است. با سفر به تقریبا همه ایالت های کشور و ده دوازده کشور دیگر بیش ازپیش عاشق مردم آمریکا شدم. بابت همه عشق و حمایتی که از شما گرفتم متشکرم. با قلبی پر از مهر، لطف و اطمینانی که از مردم سراسر کشورم گرفته ام واشنگتن را ترک می کنم. با دیدن این مردم خوب و قوی ایمان ماندگارم به آمریکا از پیش، بیشتر شد.

ایوانکا ترامپ و همسرش جارد کوشنر با اتمام دوره خدمت خود، روز چهارشنبه به شهر خود نیویورک باز نخواهند گشت. آن دو 30 میلیون دلار بابت خرید قطعه زمینی در جزیره خصوصی ایندین کریک در میامی معروف به مقر میلیاردرها پرداخته و قرارداد خرید قسطی خانه ای را به طور مشترک امضا نموده اند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 30 بهمن 1399 بروزرسانی: 30 بهمن 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1729

به "تشبیه پسربایدن به عمو اسکار توسط دختر ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشبیه پسربایدن به عمو اسکار توسط دختر ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید