کوشش برای بهره برداری از پل همسان کابلی تا عید

به گزارش تور چین ارزان، ایرج شهین باهر درباره آخرین شرایط پروژه پل همسان کابلی اظهار کرد: این پروژه یکی از مهم ترین پروژه های ترافیکی شهرداری تبریز است که پس از تکمیل و بهره برداری، نقش مهمی در کاهش ترافیک جهت جاده ائل گلی ایفا خواهد نمود.

کوشش برای بهره برداری از پل همسان کابلی تا عید

به گزارش خبرنگاران آذربایجان شرقی ،ایرج شهین باهر درباره آخرین شرایط پروژه پل همسان کابلی اظهار کرد: این پروژه یکی از مهم ترین پروژه های ترافیکی شهرداری تبریز است که پس از تکمیل و بهره برداری، نقش مهمی در کاهش ترافیک راستا جاده ائل گلی ایفا خواهد نمود.

او ادامه داد: پل همسان کابلی چند دسترسی مجزا نیز دارد که از جمله می توان به لوپ دسترسی توانیر به ائل گل، ائل گلی به کمربند میانی و ائل گلی به چایکنار اشاره نمود که هرکدام به صورت جداگانه در حال احداث است و در واقع مکمل پروژه پل همسان کابلی خواهند بود.

شهردار تبریز در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به اصلاحات هندسی مورد احتیاج این پروژه، گفت: با توجه به اینکه امکان تردد از فلکه خیام به پل همسان کابلی وجود دارد، با احداث این پروژه ورودی توانیر به ائل گلی مسدود می گردد تا ترافیک این معبر به پل همسان راهنمایی گردد. به همین خاطر به بعضی اصلاحات هندسی احتیاج است که همراستا با پروژه درحال انجام است.

ایرج شهین باهر خاطرنشان کرد: تمام کوشش ما این است که نواقص پروژه پل همسان کابلی و دسترسی های آن را تا یک هفته آینده به اتمام برسانیم و تا عید نوروز، بتوانیم آن را برای استفاده شهروندان بهره برداری کنیم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 15 فروردین 1400 بروزرسانی: 15 فروردین 1400 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1820

به "کوشش برای بهره برداری از پل همسان کابلی تا عید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش برای بهره برداری از پل همسان کابلی تا عید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید