حزب آلمانی خواهان تشکیل گروه 6 بدون حضور آمریکا شد

به گزارش تور چین ارزان، فراکسیون حزب سوسیال دموکرات آلمان با توجه به نشست شکست خورده اخیر جی7 در کانادا خواهان تشکیل فرمت جدید جی6 بدون حضور آمریکا شد.

حزب آلمانی خواهان تشکیل گروه 6 بدون حضور آمریکا شد

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید.

به گزارش گروه بین الملل تور چین ارزان به نقل از روزنامه هانوفرشه آلگماینه سایتونگ، فراکسیون حزب سوسیال دموکرات آلمان با توجه به اینکه شورای وزرای آلمان فرانسه از روز سه شنبه در منطقه ای در نزدیکی برلین برگزار می گردد از انتظارات بالای حزبش از این نشست سخن گفت.

در یک یادداشت معاون رئیس فراکسیون حزب سوسیال دموکرات که رسانه های آلمانی درباره آن گزارش داده اند آمده است که شورای وزرای آلمان فرانسه باید راهکارهایی را در راستا یک اصلاحات جسورانه در اتحادیه اروپا معین نمایند. این مسئله مطرح است که اروپا حالا باید چگونه پیش رود و مسئله تکروی های حزب سوسیال مسیحی نباید مطرح باشد.

در این یادداشت همچنین آمده است، کسی که می خواهد استقلال اروپا در دنیا را تقویت کند باید در اروپا و در آینده سرمایه گذاری کند. اروپای مدل سال های گذشته برای ایستادن در برابر چالش هایی مانند ترامپ کافی نیست.

حزب سوسیال دموکرات آلمان خواهان معرفی یک بودجه سرمایه گذاری اروپایی شد که در زمان های بحران به صورت پایدار تأثیرگذار باشد. در بلندمدت باید این بودجه سرمایه گذاری تحت سرپرستی وزیر دارایی اروپایی قرار گرفته و تحت کنترل یک اتاق منطقه یورو در مجلس اروپا قرار گیرد.

این حزب همچنین خواهان یک برنامه اروپایی برای پیشرفت اجتماعی با برنامه هایی علیه بیکاری جوانان و قوانینی علیه اشتغال های نامناسب و مبارزه مشترک اروپایی علیه انحراف های اجتماعی و دستمزدی شد.

در این یادداشت همچنین آمده است: اروپا باید در سطح بین المللی فعالانه از ارزش های خود دفاع نموده که در این راستا سیاست های توسعه ای و تجاری نقش اصلی را ایفا می نماید. سیاست تجاری اروپایی و همچنین سیاست های اروپا برای همکاری های توسعه ای باید بسیار قدرتمندانه تر در مرکز استراتژیک سیاست اروپایی قرار گیرد.

در این یادداشت همچنین آمده است که توافقات تجاری به خصوص با شرکای سیاسی و مالی ما باید به عنوان فرصتی مورد استفاده قرار گیرد که یک وزنه مخالف در برابر سیاست غرب وحشی تجاری رئیس جمهور آمریکا خلق نموده و همچنین برای این منظور مورد استفاده قرار گیرد که از ارزش ها و علایق اروپا در رقابت با چین و بقیه اقتصادهای نوظهور و اقتصادهای ملی دفاع کند.

فراکسیون حزب سوسیال دموکرات آلمان همچنین به عنوان یک واکنش فوری به اجلاس شکست خورده اخیر جی هفت در کانادا خواهان تشکیل یک تشکل جدید بدون حضور آمریکا و تبدیل جی 7 به جی6 شد، بر این اساس کشورهای اروپایی عضو جی7 و کانادا و ژاپن باید حالا همکاری های خود را بر مبنای جدیدی قرار دهند. پیشرفت هایی که با آمریکا و تحت ریاست جمهوری ترامپ ممکن نیست باید به صورت قاطعانه در یک حلقه جدید و در فرمت جی6 بدون حضور آمریکا دنبال گردد.

منبع: تسنیم
انتشار: 17 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 557

به "حزب آلمانی خواهان تشکیل گروه 6 بدون حضور آمریکا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حزب آلمانی خواهان تشکیل گروه 6 بدون حضور آمریکا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید