سی ان ان: دختر ترامپ با یک شرکت نزدیک به دولت چین معاملاتی داشته ، ورود بخش ضدجاسوسی اف بی آی

به گزارش تور چین ارزان، دختر و مشاور رئیس جمهوری آمریکا به دلیل معاملاتی که با شرکت های خارجی داشته است، تحت تحقیقات بخش ضدجاسوسی اداره تحقیقات فدرال آمریکا نهاده شد.

سی ان ان: دختر ترامپ با یک شرکت نزدیک به دولت چین معاملاتی داشته ، ورود بخش ضدجاسوسی اف بی آی

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

به گزارش ایرنا به نقل از شبکه خبری سی ان ان، ماموران ضدجاسوسی اف بی آی در حال تحقیق درباره سلسله ای از معاملات تجاری مربوط به ایوانکا ترامپ دختر و مشاور رئیس جمهوری آمریکا هستند.

این تحقیقات بخشی از آنالیز های مربوط به صلاحیت امنیتی کارکنان کاخ سفید است که بسیاری از آن ها با تاییدیه امنیتی موقت در حال کار هستند و جان کلی رئیس کارکنان کاخ سفید تحت فشار افکار عمومی و منتقدان دستور داده این تاییدیه ها لغو گردد.

سی ان ان به نقل از دو مقام مطلع گزارش داد که ماموران اف بی آی در حال آنالیز مذاکرات و تراکنش های اقتصادی مربوط به یک هتل متعلق به شرکت ترامپ در ونکوور کانادا هستند و معاملات آن توسط ایوانکا ترامپ اجرا شده است.

این تحقیق برای آن است که تعیین گردد ایوانکا ترامپ و همسرش جرد کوشنر که هر دو به عنوان مشاور رئیس جمهوری آمریکا در حال فعالیت هستند، به دلیل معاملاتی که در ارتباط با این هتل با شهروندان خارجی داشته اند، از سوی دیگر کشورها تحت فشار نباشند.

به نوشته سی ان ان، یکی از افراد طرف معامله با شرکت ترامپ ارتباط نزدیکی با دولت چین دارد و پیشتر نیز گزارش هایی از کوشش پکن پیرامون استفاده از شبکه تجاری جرد کوشنر برای تحت فشار قرار دادن او منتشر شده است.

در حالی که صلاحیت امنیتی کوشنر در جریان تحقیقات مربوط به دخالت روسیه در انتخابات آمریکا در هاله ای از ابهام قرار گرفته است، تحقیقات مربوط به ایوانکا ترامپ نیز بر احتمال عدم موفقیت آنان در احراز صلاحیت امنیتی افزوده است.

در صورت رد صلاحیت هر یکی از دو مشاور ترامپ، رابطه سببی میان آنان ممکن است منجر به رد صلاحیت دیگری نیز گردد.

منبع: انتخاب
انتشار: 9 آبان 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 635

به "سی ان ان: دختر ترامپ با یک شرکت نزدیک به دولت چین معاملاتی داشته ، ورود بخش ضدجاسوسی اف بی آی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سی ان ان: دختر ترامپ با یک شرکت نزدیک به دولت چین معاملاتی داشته ، ورود بخش ضدجاسوسی اف بی آی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید