مهدی طارمی: هر کاری برای پیروزی برابر اتلتیکو انجام می دهیم

به گزارش تور چین ارزان، مهدی طارمی می گوید پورتو برای پیروزی برابر اتلتیکومادرید در لیگ قهرمانان اروپا همه کوشش خود را به کار خواهد گرفت.

مهدی طارمی: هر کاری برای پیروزی برابر اتلتیکو انجام می دهیم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، به نقل از سایت رسمی باشگاه پورتوی پرتغال، مهدی طارمی درباره بازی معین کننده امشب گروه B لیگ قهرمانان اروپا برابر اتلتیکومادرید اسپانیا گفت: از ابتدا می دانستیم که این گروه بسیار سخت خواهد بود. ما کار بزرگی انجام دادیم و یک قدم به مرحله بعدی نزدیک شدیم. بازی امشب سخت است و حریف تیم بزرگی محسوب می گردد. پورتو هم تاریخ خودش را دارد و ما هر کاری برای کسب پیروزی انجام می دهیم.

مهاجم تیم پورتو اضافه نمود: هر بازی برای ما یکسان است و می خواهیم بدون توجه به حریف پیروز شویم. با این نگاه وارد میدان می شویم اما به حریفان خود احترام می گذاریم. در هر بازی برای پیروزی کوشش می کنیم و امشب هم دوباره آماده انجام این کار هستیم. باید به خودمان اعتماد کنیم و هر روز برای بهتر شدن و پیروزی کوشش خواهیم کرد.

مهدی طارمی در انتها گفت: وقتی کاری را آغاز می کنیم تیم مهمتر از فرد است. جشن پیروزی شادی زیادی را به همه اعضای تیم پورتو خواهد داد. این مهمترین چیز است. در انتها مهم این است که پورتو پیروز می گردد.

در جدول رده بندی گروه B لیگ قهرمانان اروپا لیورپول با 15 امتیاز صدرنشین است و صعودش را مسجل کرد. پورتو (5 امتیاز)، آث میلان (4 امتیاز) و اتلتیکومادرید (4 امتیاز) دوم و سوم هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 فروردین 1401 بروزرسانی: 2 فروردین 1401 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 2283

به "مهدی طارمی: هر کاری برای پیروزی برابر اتلتیکو انجام می دهیم" امتیاز دهید

1 کاربر به "مهدی طارمی: هر کاری برای پیروزی برابر اتلتیکو انجام می دهیم" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی طارمی: هر کاری برای پیروزی برابر اتلتیکو انجام می دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید