نیمی از آمریکایی ها ترامپ را رئیس جمهوری شکست خورده می دانند

به گزارش تور چین ارزان، بر اساس نتایج یک نظرسنجی، بیش از نیمی از شهروندان آمریکایی معتقدند تاریخ رئیس جمهور فعلی این کشور را به عنوان رئیس جمهوری شکست خورده قصاوت خواهد کرد.

نیمی از آمریکایی ها ترامپ را رئیس جمهوری شکست خورده می دانند

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، نتایج یک نظرسنجی نشان داد بیش از نیمی از مردم آمریکا معتقدند تاریخ دونالد ترامپ را به چشم رئیس جمهوری شکست خورده نگاه خواهد کرد.

به نوشته پایگاه خبری هیل، روزنامه یو اس اِی تودی و دانشگاه سافولک در یک نظرسنجی مشترک از شرکت کنندگان پرسیدند، از دید آن ها تاریخ چگونه دونالد ترامپ را ارزیابی خواهد کرد.

نتایج این نظرسنجی نشان داد بیش از پنجاه درصد از شرکت کنندگان معتقدند تاریخ ترامپ را به عنوان رئیس جمهوری شکست خورده خواهد دید.

16 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی باور دارند ترامپ رئیس جمهور متوسطی بود و حدود سی درصد نیز معتقدند او رئیس جمهوری خوب یا عالی بود.

از نقطه نظر جهت گیری حزبی، 87 درصد از حامیان حزب دموکرات در این نظرسنجی ترامپ را رئیس جمهوری شکست خورده توصیف کردند و در مقابل 67 درصد از جمهوری خواهان او را خوب یا عالی دانستند.

1000 شهروند آمریکایی در بازه زمانی 16 تا 20 دسامبر در این نظرسنجی شرکت کردند. حاشیه خطای این نظرسنجی 3.1 درصد بود.

با تأیید پیروزی جو بایدن نامزد دموکرات ها از سوی مجمع گزینندگان، قرار است مراسم تحلیف رئیس جمهور جدید آمریکا در تاریخ بیستم ژانویه (اول بهمن) برگزار شود.

ترامپ تا به امروز شکست خود در انتخابات ریاست جمهوری را نپذیرفته و اصرار دارد که در این انتخابات تقلبی گسترده به نفع بایدن اجرا شده است.

رئیس جمهور آمریکا و ستاد انتخاباتی وی در راستای اثبات تقلب در انتخابات ریاست جمهوری بار ها به محاکم قضایی و حتی دیوان عالی آمریکا رجوع کرده اند، اما تا به امروز موفقیت قابل توجهی کسب نکرده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 بهمن 1399 بروزرسانی: 10 بهمن 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1690

به "نیمی از آمریکایی ها ترامپ را رئیس جمهوری شکست خورده می دانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیمی از آمریکایی ها ترامپ را رئیس جمهوری شکست خورده می دانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید