هیات مدیره سرخابی ها صورت های اقتصادی رابه سازمان حسابرسی ارائه نمایند

به گزارش خبرنگاران، جمشید تقی زاده در گزارش خود به مسعود سلطانی فر در شورای معاونین وزارت ورزش و جوانان گفت : با موضوع سازمان خصوصی سازی، جلسه واگذاری دو باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال و پرسپولیس برگزار گردید. بدهی ها و جرایم مالیاتی حداقل پانزده سال اخیر موضوع مهم جلسه واگذاری دو تیم استقلال و پرسپولیس بود.

هیات مدیره سرخابی ها صورت های اقتصادی رابه سازمان حسابرسی ارائه نمایند

معاون وزیر گفت : از جمله مصوبات مهم این جلسه این بود که مقرر شد هیات مدیره دو شرکت استقلال و پرسپولیس صورت های اقتصادی خود را برای آنالیز و تصویب به سازمان حسابرسی ارایه نمایند.

وی ادامه داد : بدهی های اقتصادیاتی حداقل پانزده سال اخیر موضوع مهم جلسه واگذاری دو تیم استقلال و پرسپولیس بود و متاسفانه به دلیل سهل انگاری و کوتاهی اجرا شده جرایم اقتصادیاتی سنگینی بر دو باشگاه تحمیل شده است و مقرر شد هر دو شرکت نسبت به پیگیری های ویژه برای اخذ نتیجه به بدهی اقتصادیاتی ، اعمال ماده 251 مکرر، اقدام و نتیجه آن در جلسه آینده ارایه گردد.

تقی زاده اضافه نمود : مطابق آنالیز های اجرا شده بعضی دارایی های دو باشگاه بخصوص پرسپولیس هنوز بنام افراد است و مقرر شد با قید فوریت پیگیرهای لازم برای برطرف آن صورت بگیرد و نتیجه ظرف دو هفته اعلام گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 بهمن 1398 بروزرسانی: 9 بهمن 1398 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 899

به "هیات مدیره سرخابی ها صورت های اقتصادی رابه سازمان حسابرسی ارائه نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیات مدیره سرخابی ها صورت های اقتصادی رابه سازمان حسابرسی ارائه نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید