ویروس کرونا عرضه لوازم جانبی سری گلکسی اس 20 سامسونگ را با تاخیر همراه می کند؟

به گزارش تور چین ارزان، شرکت سامسونگ از شرکت هایی است که اخیرا تحت تاثیر ویروس کرونا مجبور به تعطیلی یکی از کارخانه های خود شد چرا که پاسخ آزمایش ابتلای یکی از کارمندان این کارخانه مثبت اعلام شده بود. اکنون پرسش ثانویه این است که آیا سامسونگ از پس ارائه لوازم جانبی گوشی گلکسی اس 20 به اندازه کافی برمی آید؟

ویروس کرونا عرضه لوازم جانبی سری گلکسی اس 20 سامسونگ را با تاخیر همراه می کند؟

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، شیوع کرونا در چین بر زنجیره های تأمین شرکتهای تولید کننده قطعات فناوری تاثیر گذار خواهد بود. شرکت اپل از همان روزهای نخست شیوع ویروس گفت که با احتمال بسیار زیاد در براورده کردن انتظارات از پیش مشخص شده با مشکل رو به رو خواهد شد.

اکنون گزارش های اخیر نشان می دهند که احتمال دارد تحویل لوازم جانبی برای سری اس 20 سامسونگ نیز تحت تأثیر ویروس کرونا قرار بگیرد. بسیاری از تولید کنندگان بزرگ دنیای فناوری در چین حضور فیزیکی دارند و با وجود تعطیلی کارخانه های خود با مسائلی در برابر بازار عرضه رو به رو شده اند.

فارغ از بخش تولید، بخشی از مسائل، به اثرات محدودیت سفر و حمل و نقل مرتبط است و مشخص است که ویروس کرونا می تواند روی زنجیره تامین شرکت های متعددی تاثیر بگذارد. اگر از خریداران سری گلکسی اس 20 هستید احتمال دارد با برخی مسائل لوازم جانبی طی روزهای آینده رو به رو شوید. گرچه سامسونگ هنوز رسما چنین مسئله ای را گزارش نکرده است اما این، تنها مشکل سامسونگ نیست و بسیاری دیگر از شرکت ها نیز ممکن است در تامین برخی لوازم جانبی با محدودیت روبرو شوند.

همزمان شدن شیوع ویروس کرونا با تعطیلات سال نوی چینی ها عملا تعطیلات را با تعلیق بازار همراه کرده است و در نتیجه فشار بر بازار محسوس تر از هر زمان دیگری است. تأخیرها نه تنها در مورد تولید اقلام بلکه برای تحویل نیز صدق می کند. کالاهایی که برای بازارهای غربی در نظر گرفته شده است علاوه بر محدودیت های حمل و نقل که قبلاً به دلیل همه گیر شدن ویروس وجود داشته است ، تحت کنترل های سختگیرانه تری قرار می گیرند که این امر حمل و نقل را به تأخیر می اندازد.

منبع: انتخاب
انتشار: 23 فروردین 1399 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1092

به "ویروس کرونا عرضه لوازم جانبی سری گلکسی اس 20 سامسونگ را با تاخیر همراه می کند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویروس کرونا عرضه لوازم جانبی سری گلکسی اس 20 سامسونگ را با تاخیر همراه می کند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید